ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації1 червня 2018

Шановні користувачі! 

У зв’язку з закінченням акції «БІБЛІОТЕКА  без ВИХІДНИХ» з 1 червня 2018 року бібліотека буде працювати у звичному режимі:

Понеділок – четвер з 10 до 19 год.

П’ятниця – вихідний

Субота, неділя з 10 до 18 год. 

Адміністрація

 


1 червня 2018

У перший день літа ми традиційно відзначаємо свято радості та дитинства – Міжнародний день захисту дітей. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинні стати одними з найголовніших наших обовʼязків.

Сектор правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) з нагоди свята запрошує всіх охочих ознайомитися з книжковою експозицією «Правове забезпечення прав і свобод дитини в Україні», а також пропонує переглянути віртуальну виставку за однойменною назвою.


1 червня 2018

«Діти – це наше багатство», – гласить народна мудрість. Немає нічого кращого, дорожчого та бажанішого в цілому світі. Аби ще раз засвідчити свою любов і турботу до всіх діток, 1 червня святкуємо Міжнародний день захисту дітей. Про проблеми дітей і завдання дорослих, щоб життя нашої малечі завжди було світлим і радісним, яскравим і цінним, розповідає виставка газетних публікацій «Долоні дитини візьми в свої руки», яку підготував сектор газетної періодики.


4 червня 2018

4 червня у дитячій кімнаті «Пізнайко», що діє при відділі попереднього замовлення, МБА та видачі літератури Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, відбулося свято «З книгою пізнаємо світ» в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей. Для школярів молодших класів фахівці «Тімірязєвки» – Т. Попельянц, Л. Введенська, Д. Белоус, Н. Бевз – представили лялькову виставу «Лисичка йде до бібліотеки» за однойменною книгою авторів Лоренца Паулі та Катрін Шерер. Маленькі відвідувачі взяли активну участь у вікторині «Книга – твій друг» та ознайомилися з книжковою виставкою «Подорож у книжковий дивосвіт». 

Фотоматеріали


5 червня 2018

Шановні вінничани та гості міста!

Запрошуємо відвідати виставку шкільних малюнків «Я МАЮ ПРАВО», присвячену Міжнародному дню захисту дітей. Експозиція діє в секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) з 16 травня до 5 червня включно.

Вхід вільний


5 червня 2018

«Найкраще літо: секрети краси і здоров’я» – під такою назвою діє виставка публікацій у секторі журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх).

Запрошуємо до перегляду!


5 червня 2018

5 червня працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук завітали до Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій з інформаційною годиною «Україна – НАТО. Результати весняної сесії Парламентської асамблеї НАТО». Слухачами були студенти 1 курсу спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» та викладачі. Бібліотекар Т. М. Горовенко ознайомила присутніх з основними напрямками діяльності Північноатлантичного альянсу та співпрацею України з НАТО, а також розповіла про результати сесії ПА НАТО, яка проходила в травні 2018 року. Інформаційна година була доповнена презентацією «НАТО. Євроатлантична інтеграція України», тематичними відеороликами та вікториною.


5 червня 2018

Літо – час відпочинку, екскурсій та розваг. ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва в таку гарну пору року радо зустрічає вінничан та гостей міста. Ось і 5 червня до відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук завітали на екскурсію учні 8, 9 класів школи № 20 та 5, 6 класів школи № 3 міста Вінниці. Діти взяли участь у вікторинах, розгадували логічні та арифметичні загадки, а також грали в географічне лото. Найактивніші отримали маленькі сувеніри на згадку про бібліотеку.


6 червня 2018

У рамках літньої акції «Бібліотека виходить в місто» працівники відділу попереднього замовлення, МБА та видачі літератури та відділу аграрних наук і виробництва здійснили вихід на дитячий майданчик «Європейський сад». Для дорослих і малечі були представлені кращі дитячі видання, художні книги для підлітків, журнали для батьків, цікава література про тварин, рослини, садівництво.

Увагу дітей привернули яскраві іграшки героїв літературних казок. Лисичка з театральної вистави запрошувала юних читачів з батьками відвідати дитячу кімнату «Пізнайко». Учасники вікторини про тварин отримали призи за правильні відповіді. Запропоновані видання та організовані заходи викликали неабиякий інтерес у дорослих і дітей. Усі охочі стали користувачами ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва та безкоштовно отримали квартальні читацькі квитки, рекламні матеріали з інформацією про бібліотеку.

Фотоматеріали


7 червня 2018

7 червня 2018 року о 16 годині у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться творчий вечір «У товаристві Кобця Василя» та презентація повного 12-томного видання творів українського письменника, журналіста і громадського діяча.

Прес-реліз


8 червня 2018

 Директор Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, заслужений працівник культури України Наталія Морозова презентувала колекцію книг XVІ – початку ХVІІІ ст. із бібліотеки Софії Потоцької, що зберігаються у відділі рідкісних і цінних видань книгозбірні.

 


10 червня 2018

10 червня 2018 року у відділі документів іноземними мовами відкрилась книжково-ілюстративна виставка «Без книг порожнє людське життя».

Запрошуємо всіх охочих до перегляду!

Детальніше


11 червня 2018

«Домашні улюбленці» – під такою назвою відбулася пізнавальна година у відділі аграрних наук і виробництва для учнів шкільного табору загальноосвітньої школи №16 (учителі – О. В. Мудренко, Л. О. Бровко). Провідний бібліотекар Т. А. Суржикова ознайомила учасників заходу з барвистими альбомами, тематичними енциклопедіями і періодичними виданнями про дивовижний світ тварин. Вибух позитивних емоцій і добрий настрій на присутніх справили перегляд відеофільму та вікторина про життя тварин, яку провів бібліотекар Т. К. Тулгаєв.

Фотоматеріали


11 червня 2018

Працівники відділу аграрних наук і виробництва ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва провели інформаційну годину «Щедра садиба: поради до часу» у Вінницькій громадській організації «Асоціація пенсіонерів Поділля». Зав. відділу В. Я. Середюк та бібліотекар Т. К. Тулгаєв представили учасникам заходу новинки літератури з питань сучасних методів вирощування овочевих, плодових і ягідних культур.

Фотоматеріали


12 червня 2018

У рамках відзначення 400-річчя з часу походу гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного на Москву відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготував виставку-портрет «Петро Конашевич-Сагайдачний – гетьман Війська Запорозького».

 Що ж сталось у серпні 1618 року в Україні та Росії? Що змусило православних українців і москвинів підняти зброю в кривавій боротьбі один на одного? Щоб відповісти на це запитання, ми повинні відправитися в минуле, до Московського походу Петра Сагайдачного. У цьому нам допоможе представлена література.


12 червня 2018

12 червня у рамках літньої акції «Бібліотека виходить в місто» фахівці відділу краєзнавства провели вікторину «Чи знаєте ви своє місто?». Її учасниками стали учні ЗОШ І–ІІІ ст. № 26 Вінницької міської ради. Діти та вчителі активно відповідали на запитання, а переможці отримали заохочувальні призи. Окрім того, організатори заходу ознайомили всіх охочих із літературою про місто Вінницю та роздали їм рекламні матеріали з інформацією про «Тімірязєвку».

Фотоматеріали


13 червня 2018

13 червня 2018 р. Школа медіації і права запрошує на чергове засідання за темою: «Правові аспекти спадкування». Захід відбудеться о 17.00 у секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх).


13 червня 2018

13 червня 2018 р. об 11.00 у вестибюлі основного приміщення ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, І поверх) відбудеться презентація виставки-пам’яті «Життя, як спалах…», присвяченої 70-річчю від дня народження педагога, режисера, відомого організатора культури на Вінниччині, громадського діяча, колишнього директора ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, заслуженого працівника культури України Василя Федоровича Циганюка.

Прес-реліз     Фотоматеріали


14 червня 2018

У рамках літньої акції «Бібліотека виходить в місто» працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук долучилися до Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру, який безкоштовно перевіряв кров усіх охочих на вміст цукру. Бібліотекарі підготували для ознайомлення літературу про цукровий діабет у дорослих та дітей. Книги дають відповідь на питання, як з цією хворобою жити, як правильно харчуватися, як лікуватися. Також були представлені видання з інших галузей медичної науки.

Напередодні професійного свята хочеться побажати усім медичним працівникам задоволення від власної роботи, вдячних пацієнтів, тепла і розуміння в колі сім’ї, гідної оцінки праці і, звичайно ж, міцного здоров’я!


14 червня 2018

Сьогодні, 14 червня, в рамках акції «Бібліотека виходить в місто» фахівці відділу мистецтва та відділу маркетингу, реклами соціокультурної діяльності Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва презентували мешканцям та гостям міста Вінниці книжкову виставку «Вінниччина образотворча», мистецьку виставку «Твори вінницьких художників» (із бібліотечної колекції картин, подарованих авторами-земляками) та провели інтелектуальну вікторину «Літнє сонце на книжковій сторінці». Наймолодші учасники отримали подарунки - м’які іграшки, а бажаючі мали можливість в рамках акції стати користувачами найбільшої книгозбірні області. Найприємнішим для учасників була можливість поспілкуватись з Іваном Горобчуком, відомим вінницьким живописцем, заслуженим майстром народної творчості України, членом Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Фотоматеріали


16 червня 2018

16 червня 2018 року о 16 годині на головному майдані Вінницького обласного дитячого кардіоревматологічного санаторію (м. Вінниця, вул. Нагірна, 17) відбудеться презентація вистави за мотивами американської легенди «Про Гремліна і байкерський дзвіночок!» за участю дітей, що проходять реабілітацію у закладі.

Прес-анонс


18 червня 2018

Відділ краєзнавства пропонує до уваги користувачів книжкову виставку «Тільки пам’ять не сивіє…», яка присвячена 77-й річниці з початку подій Другої світової війни на території Вінниччини. На експозиції представлена інформація про людей великої мужності та високого громадянського обов’язку, про тих, хто не шкодував свого життя, захищав честь і незалежність нашої країни.

Запрошуємо до перегляду!


18 червня 2018

Сьогодні, 18 червня, в рамках акції «Бібліотека виходить в місто» команда працівників відділу економіки та новітніх технологій, Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва презентували мешканцям та гостям міста Вінниці нові надходження та самі цікаві книги відділу. Бажаючі мали можливість в рамках акції стати користувачами найбільшої книгозбірні області.

Фотоматеріали


19 червня 2018

Щорічно в останню неділю червня Україна відзначає День молоді.

Це справжнє свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання й самоствердження. Адже юність – це час пошуків, відкриттів, реалізації найсміливіших планів. Молодь, як серце – через неї проходять всі ініціативи.

Долучаючись до відзначення свята, працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготували книжково-ілюстративну виставку «Ти молодий! І це прекрасно…».

Запрошуємо до перегляду!


20 червня 2018

Найкращі книги не залишаються поза увагою читачів і критиків.

Кращі з кращих стають лауреатами літературних премій.

У презентації ми підготували для Вас добірку книг – лауреатів престижних премій: National Book Award, the Pulitzer Prize, Pen/Faulkner Award та National Book Critics Circle Award for Fiction.

Щоб ближче познайомитися з цими виданнями, достатньо просто завітати до Інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва.


20 червня 2018

До відзначення Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні (22 червня) в секторі журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) діє прес-виставка «Пам'ять серця».

Детальніше


21 червня 2018

Історія є таким  же атрибутом держави, як прапор, герб та гімн. Історична бібліографія є джерелознавчою базою історичних наукових досліджень, відображає історію та розвиток суспільного життя, розкриває важливу частину бібліотечного фонду країни, забезпечує бібліографічний пошук, задоволення інформаційних потреб користувачів. Відділ наукової інформації та бібліографії пропонує вашій увазі книжкову виставку «Історична бібліографія – національна пам'ять України». На виставці представлено науково-допоміжні бібліографічні посібники: з історії України загалом, окремих її періодів, а також тематичні, біобібліографічні та довідкові видання, підготовлені науковими установами, бібліотеками, Книжковою палатою України. Окремим розділом подано видання Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва. Запрошуємо до перегляду!


21 червня 2018

У відділі аграрних наук і виробництва (вул. Соборна, 73, ІV поверх) експонується книжкова виставка «Земельні відносини в Україні».

Запрошуємо всіх охочих ознайомитися з представленими матеріалами!


21 червня 2018

У рамках акції «Бібліотека виходить в місто» працівники сектору газетної періодики познайомили вінничан і гостей міста, які відпочивали в Центральному міському парку, з новими цікавими надходженнями періодичних видань, що передплачує обласна бібліотека ім. К. А. Тімірязєва. Газета не тільки поінформує про події, що відбуваються у світі та в Україні, але й може стати помічником у виборі місця відпочинку, у догляді за садом, порадить як приготувати смачну страву. Кожен, хто хоче ознайомитися зі свіжою пресою, отримає таку можливість, завітавши до бібліотеки.

Усі охочі отримали безкоштовний читацький квиток користувача ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, а діти, яким було розмальовано обличчя технікою аквагрим, та їх мами ще й гарний настрій.

Фотоматеріали


22 червня 2018

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась у кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук пропонує до перегляду виставку-реквієм «Війна пройшлась по їхніх долях».

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.


25 червня 2018

У рамках акції «Бібліотека виходить у місто» відділ краєзнавства провів вікторину «Чи знаєте ви своє місто?» у Центральному міському парку Вінниці. Бібліотекарі ознайомили всіх охочих із літературою про Вінницю та роздали їм рекламні матеріали з інформацією про «Тімірязєвку». Хто забажав стати користувачем бібліотеки – безкоштовно отримав читацький квиток.


26 червня 2018

 Шановні користувачі!

Відділ наукової інформації та бібліографії (вул. Соборна, 73, I-й поверх) запрошує вас переглянути матеріали виставки-досьє «Наркотики – соціальна трагедія», приуроченої до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиками та їхнім незаконним обігом, який відзначається щорічно 26 червня для вираження своєї рішучості підсилювати діяльність щодо створення міжнародного співтовариства, вільного від зловживання наркотиками.


26 червня 2018

26 червня 2018 року об 11:00 у секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбудеться круглий стіл «Дотримання Конституції України як чинна складова входження України до Європейської спільноти» за участю представників Вінницької академії неперервної освіти, Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області, обласної організації Союзу юристів України, науковців, громадських організацій м. Вінниця.

Прес-реліз     Фотоматеріали


26 червня 2018

У відділі краєзнавства експонується виставка-вшанування «Майстер пера», присвячена 80-річчю від дня народження Івана Степановича Волошенюка (03.07.1938, с. Ометинці Немирів. р-ну – 14.03.2017, м. Вінниця), вінницького письменника, публіциста, журналіста, члена НСПУ та НСЖУ, заслуженого журналіста України (2003), автора низки книжок художньої літератури та документалістики, лауреата кількох літературних премій, переможця літературних конкурсів.

Запрошуємо до перегляду!


26 червня 2018

У відділі рідкісних і цінних видань експонується тематична виставка «Конституція Української Гетьманської держави».

До уваги користувачів представлено перше найповніше факсимільне видання «Пакти і Конституції» Української козацької держави (до 300-річчя укладення), у якому відтворено тексти оригіналу староукраїнською мовою та відомих на сьогодні списків «Пактів і Конституцій законів і вольностей Війська Запорозького», укладених 1710 р.; Конституцію незалежної України, а також матеріали про одного з перших авторів цього історичного документу – гетьмана Пилипа Орлика.


26 червня 2018

«Завітай до бібліотеки! Читай та навчайся! Поринай у світ творчості та казки!» – під таким девізом вирушили сьогодні в місто працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук. Ми запропонували вінничанам та гостям міста літературу, що розповідає, як зробити іграшку власними руками. Адже творчість починається з книги, саме вона надихає. З нами в компанії була прекрасна Баба Яга, Кіт Муркіт, Жаба Ага та багато інших цікавих персонажів, які люб’язно надала користувачка нашої книгозбірні Алла Петренко.

P.S. Не змогли пройти повз Бібліотеку café. Нас гостинно зустріли працівники закладу, ми приємно поспілкувались з відвідувачами та безкоштовно записали їх до «Тімірязєвки».

Фотоматеріали


26 червня 2018

У липні 2018 року Україна відзначає 1030-ліття Хрещення Київської Русі - України, в результаті чого християнство стало  провідною релігією країни.

26 червня для вихованців Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними  обмеженнями «Обрій» фахівці відділу попереднього замовлення, МБА та видачі літератури провели годину духовності «І возсіяла благодать Божа».

Клірик храму Стрітення Господнього м. Вінниці протоієрей Сергій Волянський розповів про історію свята, основи духовності, які базуються на цінностях, вироблених людством, на багатих народних традиціях, у тому числі й релігійних, духовній спадщині поколінь. У кінці заходу священик подарував кожному з присутніх ікони із зображенням князя Володимира, хрестителя Київської Русі - України.

Присутні також переглянули відеофільми «Хрещення Русі» та «Неймовірні храми України».     Фотоматеріали


27 червня 2018

Бібліографічний анонс

Відділ наукової інформації та бібліографії пропонує шанувальникам книги і читання звернути увагу на цікаве видання, яке щойно з’явилося на книжковому ринку України. Це книга відомої української письменниці Ірен Роздобудько «Прилетіла ластівочка» (Київ : Нора-Друк, 2018). У ній ідеться про історію життя та загадкову загибель славетного українського композитора і педагога, нашого земляка Миколу Дмитровича Леонтовича, а також долю його всесвітньо відомого «Щедрика».


27 червня 2018

Рік тому українці отримали можливість вільно подорожувати країнами Європейського Союзу, за винятком Великої Британії та Ірландії. Також можна їздити до Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії, які входять до Шенгенської зони, але не є членами ЄС.

Літо – сезон відпусток, подорожей і цікавих зустрічей. Отже, пропонуємо завітати у відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук і ознайомитися з дивовижними куточками світу, які представлені на  книжково-ілюстративній експозиції «Відпочиваємо без ВІЗ. Подорож країнами ЄС».


29 червня 2018

Шановні користувачі!

 Вітаємо Вас із Днем  Конституції України та інформуємо про графік роботи на святкові дні:

27 червня (середа) – санітарний день

28 червня (четвер) – святковий день

29 червня (п’ятниця) – вихідний день

Адміністрація


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше