ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації2 липня 2018

Книжкова виставка «Колиска української цивілізації» присвячена 125-літньому ювілею з часу відкриття Трипільської археологічної культури в Україні.

Величезна кількість матеріальних речей у музейних зібраннях та колекціях, беззаперечно, підтверджує існування на території сучасної України в давні часи унікальної Трипільської цивілізації. Більш ніж чотири з половиною тисячі років тому наші далекі предки опанували культурне землеробство, обробку металів, самобутнє гончарне ремесло, будівництво житла у складній кліматичній зоні. За тисячу років до появи Шумерської цивілізації вони використовували колісні візки, збудували величезні поселення, вміли користуватись місячним календарем. Вивчення цієї спадщини дає можливість отримати обґрунтовану відповідь на запитання: хто ми і звідки?


4 липня 2018

Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» з нагоди святкування Дня незалежності США представляє книжкову виставку «Celebrate, America! Happy Independence Day» («Святкуй, Америко! Щасливого дня Незалежності»).

Виставка пропонує широкий вибір літератури про Америку та американців, представляє Сполучені Штати у своїй неповторній красі – яскравій, гордій та незалежній.

Запрошуємо!


4 липня 2018

Працівники відділу аграрних наук і виробництва в рамках акції  «Бібліотека виходить в місто» представили різноманітні цікаві книги, альбоми, журнали та провели вікторину за темою «Світ рибалки». Місцем для цієї акції стала фонтанна площа в Центральному міському парку.

Запропоновані видання та участь у заході викликали неабиякий інтерес у дорослих і дітей. За правильні відповіді дітки отримали м’які іграшки. Усі охочі стати користувачами ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва безкоштовно отримали читацькі квитки на квартал та рекламні матеріали з інформацією про бібліотеку.

Фотоматеріали


11 липня 2018

11 липня о 17.00 школа медіації і права запрошує на чергове засідання «Заповіт подружжя». Зустріч проведе експерт у сфері захисту та реалізації спадкових прав, магістр права, співзасновник Подільського центру медіації, аспірант ДонНУ ім. В. Стуса Олексій Мотилюк.

Приходьте! Буде цікаво і корисно !


12 липня 2018

У секторі правової інформації (вул Соборна, 70, ІІІ поверх) влаштовано тематичну виставку, приурочену до 28-ї річниці з дня прийняття Декларації про Державний суверенітет «Декларація про Державний суверенітет – першооснова незалежності України». 

Запрошуємо до перегляду!


12 липня 2018

«Подорожуй, відпочивай, оздоровлюйся!». Під таким закликом бібліотекар відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Тетяна Горовенко підготувала віртуальну виставку «Час відпочинку і оздоровлення. Країнами Європи».


12 липня 2018

У відділі аграрних наук і виробництва (вул. Соборна, 73, ІV поверх) експонується книжкова виставка «Трав цілющих трунок».

Лікарські рослини є безцінною скарбницею природи. З давніх-давен наші предки використовували їх для лікування найрізноманітніших хвороб. До уваги користувачів на виставці представлені енциклопедичні, довідкові видання, науково-популярні статті, які висвітлюють лікувальні властивості трав, їх опис та рецепти щодо використання.

Запрошуємо всіх охочих ознайомитися з матеріалами експозиції!


17 липня 2018

Працівники відділу краєзнавства ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва презентували вінничанам, які відпочивали в Центральному парку культури і відпочинку м. Вінниця, краєзнавчу літературу історичної тематики та запросили їх взяти участь у краєзнавчій вікторині «Моя Вінниця: чи знаєш ти своє місто?».


18 липня 2018

Сектор журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) пропонує до уваги користувачів перегляд журнальних публікацій «Новини, анонси, події».


18 липня 2018

Як стверджують богослови, храм – це дім Бога Отця. Тому кожна християнська церква має бути споруджена за певними архітектурними канонами. Навіть побіжне ознайомлення з тисячолітньою icтopiєю української церковної архітектури розкриє перед вами широке розмаїття як великих кам’яних архітектурних пам’яток, так i значно менших за розмірами дерев’яних церков, побудованих у традиції української народної архітектури.

Пропонуємо до уваги користувачів бібліографічний список літератури, приурочений до 1030-ліття хрещення Русі-України.


18 липня 2018

Відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук пропонує до перегляду книжково-ілюстративну виставку «Крим, який ми любимо». Представлені книги та журнали наповнені поезією українських та кримських письменників, які передають свою любов до Криму поетичним словом.


19 липня 2018

Під час позачергової 34 сесії Вінницької обласної Ради депутати підтримали проект рішення «Про керівника Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва», відповідно до якого директором бібліотеки призначено Ларису Сеник.

Детальніше


23 липня 2018

Відділ рідкісних і цінних видань підготував книжкову виставку «Хрещення Київської Русі-України: подорож в історію», присвячену 1030-річчю хрещення Київської Русі. До уваги користувачів представлені книги XIX – поч. ХХ ст., які висвітлюють процес прийняття і поширення християнства серед східних слов’ян. Зокрема, експонуються придбані бібліотекою на 2-му Київському антикварному аукціоні «Київський синопсис» (1823 р.) та Євангеліє (1906 р.) українською мовою, підготовлене подолянами С. Іваницьким, Ю. Сіцинським, К. Стиранкевичем та ін.

Запрошуємо до перегляду всіх бажаючих!


23 липня 2018

До ювілею відомого співака і композитора, заслуженого артиста України, начальника управління культури і мистецтв ОДА Станіслава Городинського фахівці Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва підготували збірник матеріалів із серії «Діячі культури і мистецтв краю» «Життєве і творче кредо Станіслава Городинського». Видання ілюстроване світлинами із власного архіву ювіляра.

Детальніше


23 липня 2018

З призначенням на посаду директора Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва та врученням контракту Сеник Ларису Борисівну привітали Олійник Анатолій Дмитрович, голова Вінницької обласної Ради, Федоришин Василь Семенович, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, Городинський Станіслав Станіславович, начальник управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації та Кривешко Сергій Сергійович, голова Вінницької територіальної організації Радикальна Партія Олега Ляшка. Представники органів влади та колектив бібліотеки побажали Ларисі Борисівні успіхів у всіх починаннях, плідної професійної діяльності, міцного здоров’я, любові, гарного настрою, невпинного руху вперед до нових звершень, завзяття й наснаги в процесі розвитку найбільшої книгозбірні області.

Фотоматеріали


23 липня 2018

2018 року виповнюється 1030 років з того часу, як на Київських горах відбулося офіційне хрещення Русі-України. Святий рівноапостольний князь Володимир є величною постаттю в нашій історії: справа, ним звершена, має вічне значення не тільки для нашого народу, але й для всієї християнської Європи. Християнство стало провідною релігією на Русі. У суспільстві з’явилася сила, яка надавала йому духовної та культурної єдності та впливала на все соціально-економічне життя.

З нагоди цієї знаменної дати у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук експонується виставка-історія «Духовна спадщина українського народу».

Запрошуємо до перегляду!


23 липня 2018

Сектор журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) пропонує до уваги користувачів виставку журнальних публікацій «Краще на сторінках часопису «Країна»».


24 липня 2018

Колектив Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва

вітає з призначенням нового директора -

Сеник Ларису Борисівну.


25 липня 2018

У 2018 році Вінницька область України і Свєнтокшиське (до адмінреформи – Келецьке) воєводство Республіки Польща урочисто відзначатимуть 60-річчя встановлення дружніх стосунків.

4 липня 1958 року було ухвалено постанову про встановлення цих зв’язків та затверджено текст листа на адресу Келецького воєводського комітету ПОРП про такі наміри. Сам договір «Про встановлення постійних дружніх зв’язків між Вінницькою областю Української РСР і Келецьким воєводством Польської Народної Республіки» був підписаний 25 липня 1958 року.

Пройшло 60 років, змінився політичний устрій обох країн, а дружба між нашими регіонами залишилась незмінною. До ювілейної дати відділ краєзнавства підготував віртуальний каталог «Дружба між Вінницькою областю і Свєнтокшиським воєводством (до 60-річчя з часу підписання договору)».

Запрошуємо до перегляду!


25 липня 2018

Леся Українка – без перебільшення одна із найвизначніших постатей в історії української літератури. Її вірші вчать ще змалку, тож здавалось би, що ми знаємо про цю поетесу все. Адже про неї завжди багато говорять, багато пишуть, багато дискутують…

З нагоди 105-ї річниці від дня смерті Лесі Українки сектор журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) підготував виставку журнальних публікацій «Поетеса зламу століть».

Запрошуємо до перегляду.


25 липня 2018

День хрещення Київської Русі-України православні українці відзначають 28 липня – у день пам’яті великого князя Володимира.

З цієї нагоди фахівці сектору журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) організували прес-виставку «І возсіяла благодать Божа».

Запрошуємо до перегляду!


26 липня 2018

Родина Бронте – англійська літературна сім'я XIX століття. Сестри Шарлотта Бронте, Емілі Бронте та Анна Бронте добре відомі як поетеси і романісти. 30 липня 2018 року виповнюється 200 років від дня народження Емілі Бронте. Нові покоління читачів та літературні критики відкривають для себе її неповторний, унікальний талант, який з витонченістю проявився в поетичній творчості та єдиному романі «Грозовий Перевал».

Завітавши до відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук, ви можете ознайомитися із життєвим та творчим шляхом письменниці, прочитати її роман та поезії, які представлені на ювілейній інсталяції «Ці загадкові англійки: сестри Бронте».


26 липня 2018

До ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва завітав голова Дніпропетровської обласної організації профспілок працівників культури Анатолій Яловий. Наш гість ознайомився з історією бібліотеки та відвідав читальні зали. У відділі рідкісних і цінних видань особливе враження на нього справили унікальні західноєвропейські та українські стародруки. А. Яловий за фахом історик, тому його зацікавили стародавні атласи, праці польського історика Шимона Старовольського, збірки сеймових Конституцій, примірник Магдебурзького права XVI ст. з Кам’янець-Подільського магістрату, розкішні видання ХІХ ст. та ін.

У гостьовій книзі відділу А. Яловий залишив приємний відгук про візит.


27 липня 2018

До 60-річчя від дня народження Станіслава Станіславовича Городинського, заслуженого артиста України, відділ краєзнавства підготував виставку-ювілей «Культуролог, талановитий митець, умілий організатор».

Його шлях розпочався у 1979 році з посади художнього керівника сільського будинку культури, на базі якого створив 10 аматорських колективів, 5 з яких за високий професійний рівень було присвоєно звання «народних» аматорських. Протягом 1994–2004 рр. обіймав посади начальника відділу культури Тульчинської райдержадміністрації, першого заступника начальника управління – начальника відділу мистецьких закладів управління культури Вінницької обласної державної адміністрації. 2004–2015 рр. – директор Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича. З 1 травня 2015 року працює на посаді начальника управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації, спрямовуючи свою діяльність на відродження, розвиток, пропаганду і впровадження в сучасне життя традиційної народної культури. Як співак, С. С. Городинський веде активну концертну та просвітницьку діяльність на Вінниччині та за її межами.

Виставка працюватиме у відділі краєзнавства до 1 серпня. Запрошуємо до перегляду.


27 липня 2018

27 липня 2018 року відбулося рідкісне природне явище – повне місячне затемнення, яке викликало жвавий інтерес у всьому світі. Не залишилися байдужими до нього і працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук, які в рамках літньої акції «Бібліотека виходить в місто» запропонували до перегляду вінничанам і гостям міста літературу за тематикою «Всесвіт на долоні». Були представлені цікаві книги про космос для читачів різного віку. Усі охочі мали можливість ознайомитися з представленими виданнями та стати користувачами бібліотеки й отримати квартальні читацькі квитки.


28 липня 2018

Хрещення Київської Русі князем Володимиром, 1030-річчя якого відзначається 28 липня цього року, стало тим моментом у нашій історії, який визначив характер української нації та її цивілізаційну приналежність. До цієї знаменної дати відділ наукової інформації та бібліографії пропонує зацікавленим користувачам ознайомитись з матеріалами віртуального бібліографічного списку «Хрещення Русі – духовний стержень української культури» та поглибити свої знання з історії запровадження християнства на теренах Київської Русі-України в контексті української наукової думки.


28 липня 2018

28 липня відзначається 1030-річчя хрещення Київської Русі. До цієї дати відділом наукової інформації та бібліографії (вул. Соборна, 73, I поверх) підготовлено виставку «Як була хрещена Русь…». Усіх охочих запрошуємо ознайомитися з матеріалами експозиції!


30 липня 2018

Працівники відділу аграрних наук і виробництва в рамках акції «Бібліотека виходить в місто» представили на площі біля фонтану готелю «Поділля» вінничанам та гостям міста різноманітні, цікаві, чудово ілюстровані видання за темою «Квітковий дивосвіт».

Охочі отримали безкоштовний квартальний читацький квиток та рекламні матеріали з інформацією про бібліотеку.

Фотоматеріали


30 липня 2018

Літо... Це завжди квіти, багато квітів, бо вони його фаворити. В цю пору квіти всюди: в наших садах, у наших дворах, на міських клумбах, у парках, лісах, на квіткових виставках і, звичайно, в чарівних літніх композиціях-букетах.

У відділі аграрних наук і виробництва (вул. Соборна, 73, ІV поверх) експонується книжкова виставка «Квітковий дивосвіт».

Запрошуємо всіх охочих ознайомитися з представленими матеріалами!


31 липня 2018

У рамках літньої акції «Бібліотека виходить в місто» фахівці відділу попереднього замовлення, МБА та видачі літератури організували обслуговування вінничан та гостей міста на Майдані Незалежності. Для дорослих були представлені кращі зразки художньої української та світової літератури, а для юних вінничан – яскраві дитячі видання, а також періодика для різних вікових категорій. Усі охочі мали можливість ознайомитися з пропонованими виданнями та в рамках акції стати користувачами найбільшої книгозбірні області й отримати квартальні читацькі квитки.

Фотоматеріали


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше