ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації2 липня 2018

Книжкова виставка «Колиска української цивілізації» присвячена 125-літньому ювілею з часу відкриття Трипільської археологічної культури в Україні.

Величезна кількість матеріальних речей у музейних зібраннях та колекціях, беззаперечно, підтверджує існування на території сучасної України в давні часи унікальної Трипільської цивілізації. Більш ніж чотири з половиною тисячі років тому наші далекі предки опанували культурне землеробство, обробку металів, самобутнє гончарне ремесло, будівництво житла у складній кліматичній зоні. За тисячу років до появи Шумерської цивілізації вони використовували колісні візки, збудували величезні поселення, вміли користуватись місячним календарем. Вивчення цієї спадщини дає можливість отримати обґрунтовану відповідь на запитання: хто ми і звідки?


4 липня 2018

Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» з нагоди святкування Дня незалежності США представляє книжкову виставку «Celebrate, America! Happy Independence Day» («Святкуй, Америко! Щасливого дня Незалежності»).

Виставка пропонує широкий вибір літератури про Америку та американців, представляє Сполучені Штати у своїй неповторній красі – яскравій, гордій та незалежній.

Запрошуємо!


4 липня 2018

Працівники відділу аграрних наук і виробництва в рамках акції  «Бібліотека виходить в місто» представили різноманітні цікаві книги, альбоми, журнали та провели вікторину за темою «Світ рибалки». Місцем для цієї акції стала фонтанна площа в Центральному міському парку.

Запропоновані видання та участь у заході викликали неабиякий інтерес у дорослих і дітей. За правильні відповіді дітки отримали м’які іграшки. Усі охочі стати користувачами ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва безкоштовно отримали читацькі квитки на квартал та рекламні матеріали з інформацією про бібліотеку.

Фотоматеріали


11 липня 2018

11 липня о 17.00 школа медіації і права запрошує на чергове засідання «Заповіт подружжя». Зустріч проведе експерт у сфері захисту та реалізації спадкових прав, магістр права, співзасновник Подільського центру медіації, аспірант ДонНУ ім. В. Стуса Олексій Мотилюк.

Приходьте! Буде цікаво і корисно !


12 липня 2018

У секторі правової інформації (вул Соборна, 70, ІІІ поверх) влаштовано тематичну виставку, приурочену до 28-ї річниці з дня прийняття Декларації про Державний суверенітет «Декларація про Державний суверенітет – першооснова незалежності України». 

Запрошуємо до перегляду!


12 липня 2018

«Подорожуй, відпочивай, оздоровлюйся!». Під таким закликом бібліотекар відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Тетяна Горовенко підготувала віртуальну виставку «Час відпочинку і оздоровлення. Країнами Європи».


12 липня 2018

У відділі аграрних наук і виробництва (вул. Соборна, 73, ІV поверх) експонується книжкова виставка «Трав цілющих трунок».

Лікарські рослини є безцінною скарбницею природи. З давніх-давен наші предки використовували їх для лікування найрізноманітніших хвороб. До уваги користувачів на виставці представлені енциклопедичні, довідкові видання, науково-популярні статті, які висвітлюють лікувальні властивості трав, їх опис та рецепти щодо використання.

Запрошуємо всіх охочих ознайомитися з матеріалами експозиції!


25 липня 2018

У 2018 році Вінницька область України і Свєнтокшиське (до адмінреформи – Келецьке) воєводство Республіки Польща урочисто відзначатимуть 60-річчя встановлення дружніх стосунків.

4 липня 1958 року було ухвалено постанову про встановлення цих зв’язків та затверджено текст листа на адресу Келецького воєводського комітету ПОРП про такі наміри. Сам договір «Про встановлення постійних дружніх зв’язків між Вінницькою областю Української РСР і Келецьким воєводством Польської Народної Республіки» був підписаний 25 липня 1958 року.

Пройшло 60 років, змінився політичний устрій обох країн, а дружба між нашими регіонами залишилась незмінною. До ювілейної дати відділ краєзнавства підготував віртуальний каталог «Дружба між Вінницькою областю і Свєнтокшиським воєводством (до 60-річчя з часу підписання договору)».

Запрошуємо до перегляду!


28 липня 2018

Хрещення Київської Русі князем Володимиром, 1030-річчя якого відзначається 28 липня цього року, стало тим моментом у нашій історії, який визначив характер української нації та її цивілізаційну приналежність. До цієї знаменної дати відділ наукової інформації та бібліографії пропонує зацікавленим користувачам ознайомитись з матеріалами віртуального бібліографічного списку «Хрещення Русі – духовний стержень української культури» та поглибити свої знання з історії запровадження християнства на теренах Київської Русі-України в контексті української наукової думки.


28 липня 2018

28 липня відзначається 1030-річчя Хрещення Київської Русі. До цієї дати відділом наукової інформації та бібліографії (вул. Соборна, 73, I-й поверх) підготовлено виставку «Як була хрещена Русь…» Всіх охочих запрошуємо ознайомитися з матеріалами експозиції!


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро