ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації1 серпня 2018

1768 року загін із 70 запорожців та близько трьох тисяч селян під проводом колишнього запорозького козака, послушника Мотронинського монастиря Максима Залізняка, вирушив з урочища Холодний Яр поблизу Чигирина в похід проти польських гнобителів. Почалося велике повстання, котре стало вершиною гайдамацького руху, – Коліївщина.

Коліївщина – це не просто історичне явище, це – спалах народного гніву проти тотального соціального та національного поневолення. З метою повернення правди про історичне минуле, збереження пам’яті про героїв національно-визвольної боротьби, відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук пропонує до уваги користувачів книжково-ілюстративну виставку «Коліївщина: погляд із ХХІ століття», присвячену 250-річчю початку повстання гайдамаків на Правобережній Україні під проводом Максима Залізняка та Івана Гонти.

Запрошуємо до перегляду!


2 серпня 2018

Сектор журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) пропонує до уваги користувачів прес-виставку «Світ друкованого слова».

Запрошуємо до перегляду!


2 серпня 2018

Працівники відділу краєзнавства ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва ознайомили відвідувачів Центрального парку культури і відпочинку м. Вінниці з краєзнавчою літературою за темою «Подорожуємо Вінниччиною» та запросили їх взяти участь у вікторині «Чи знаєте Ви своє місто?».

Охочі безкоштовно записалися до книгозбірні та отримали квартальний читацький квиток і рекламні матеріали з інформацією про бібліотеку.

Фотоматеріали


2 серпня 2018

Ми  подорожуємо на тисячі кілометрів у пошуках нових відчуттів, летимо на інші континенти з надією побачити незвичайні монументи і дива природи, але  забуваємо, що все дивовижне  – поруч. Так можна охарактеризувати і нашу країну-сусідку – Польщу. Всього кілька годин автобусом або 1-2 години літаком і ви потрапите в середньовічну казку, яка виправдає очікування на 100%.

До вашої уваги у відділі документів іноземними мовами представлено виставку «Подорожуємо Польщею разом: найцікавіші маршрути». Запрошуємо до перегляду!


3 серпня 2018

 

Маркетингове дослідження

«Книга тижня»


6 серпня 2018

Фахівці відділу рідкісних і цінних видань та сектору журнальної періодики продовжили літню акцію «Бібліотека виходить в місто». Вони ознайомили маленьких вінничан з найкращими зразками дитячої літератури, а їхнім батькам запропонували останні випуски українських журналів. Приємною несподіванкою для дорослих стала пропозиція отримати квартальний читацький квиток, якою вони скористалися.

Фотоматеріали


7 серпня 2018

Земля, що купається в променях сонця, яка обвівається вітром, наповненим пахощами трав, чиї розлогі береги омиваються водами слабкосолоних морів, які оздоровлюють тіло і душу. Це – Крим.


7 серпня 2018

У рамках літньої акції «Бібліотека виходить в місто» фахівці відділу попереднього замовлення, МБА та видачі літератури запропонували відвідувачам Центрального міського парку книжковий перегляд «Подорож в казковий дивосвіт».  Дорослі ознайомилися з кращими зразками художньої української та світової літератури й періодикою, а юних вінничан зацікавили яскраві дитячі видання. Усі охочі мали можливість у рамках акції стати користувачами найбільшої книгозбірні області й отримати квартальні читацькі квитки та рекламні матеріали про роботу бібліотеки.

Р.S. Всесвітній день кішки відзначається в першій декаді серпня. Засновником виступає Міжнародний фонд захисту тварин. Щорічні календарні заходи, присвячені проблемам захисту кішок, стали проводиться з 2002 року. Коти і кішки потребують допомоги. Тож співробітники бібліотеки подарували часточку свого тепла маленькій гості, яка також зацікавилася книгами, представленими на експозиції.

Фотоматеріали


7 серпня 2018

Сьогодні о 15.00 у відділі економіки та новітніх технологій ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, І-й поверх) відбулась презентація проекту «Будь господарем свого будинку» яку проводить ПП «Об’єднання «Самопоміч».

Доповідач та керівник проекту – Туровська Ірина.

Фотоматеріали


9 серпня 2018

9 серпня був останній цього літа вихід відділу документів іноземними мовами в рамках акції "Бібліотека виходить в місто". Несподівано ми зустріли Вінницький журналістський пул. Найвідоміші журналісти Вінниччини йшли на прес-конференцію з одним відомим політиком, що завітав у місто, а перед цим радо стали читачами Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва.

Фотоматеріали


13 серпня 2018

 

Маркетингове дослідження

«Книга тижня»


13 серпня 2018

Працівники відділу краєзнавства ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва ознайомили відпочивальників Центрального міського парку Вінниці  з літературою за темою «Вінницькі письменники – дітям» і запросили юних вінничан переглянути яскраві дитячі видання.

Охочі безкоштовно записалися до книгозбірні, отримали квартальний читацький квиток та рекламні матеріали з інформацією про бібліотеку.

Фотоматеріали


14 серпня 2018

Кінець XIX – початок XX ст. – період, який відзначився інтенсивним розвитком науки, формуванням нових наукових напрямів, новими відкриттями, що спричинилося до наукових революцій. Неабияку роль у науці та культурі відігравали наукові товариства – один з найцікавіших і водночас найменш досліджених феноменів науки і культури. У першій половині XIX ст. вони являли собою окремі угруповання діячів науки й освіти, що прагнули взаємного спілкування, обговорення наукових питань, наукових дискусій. Багато талановитих учених плідно працювали на науковій ниві та досягли великих здобутків. Усі товариства видавали свої періодичні органи, які читали не лише науковці, а й широкі кола громадськості.

У відділі рідкісних і цінних видань експонується виставка «Збірники українських наукових товариств (XIX – поч. ХХ ст.)», на якій представлені наукові записки, часописи, праці Одеського товариства історії та старожитностей (1835), Історичного товариства Нестора Літописця (1873–1932), Львівського наукового товариства ім. Шевченка (1873), Історико-філологічного товариства при Ніжинському історико-філологічному інституті (1894–1920), Українського наукового товариства у Києві (1907) та інших.

Запрошуємо до перегляду всіх охочих!

Фото


14 серпня 2018

Гриби – це дивне творіння природи. На земній кулі відомо понад 100 тис. видів грибів. Деякі з них наносять шкоду природі й людині (збудники хвороб, паразити), інші приносять чималу користь. Їстівні гриби – це цінний продукт харчування, багатий на вітаміни, ферменти, екстраактивні речовини. Їстівних грибів у природі більше, ніж отруйних. Але навіть один смертельно отруйний гриб, помилково прийнятий за їстівний, може стати причиною трагедії.

«Гриби їстівні та отруйні» – назва тематичного перегляду документів з фонду відділу аграрних наук і виробництва ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, з якими працівники знайомили вінничан на Фонтанній площі Центрального міського парку Вінниці. Охочі стати читачами  обласної  книгозбірні отримали безкоштовні читацькі квитки на квартал та рекламні буклети з інформацією про бібліотеку, а учасники вікторини про гриби – іграшкові призи. 

Фотоматеріали


15 серпня 2018

Приготування смачних домашніх заготівель у вигляді консервування актуальне саме влітку, адже літній день усю зиму годує! Працівники відділу формування фондів вирішили допомогти вінничанам у такій нелегкій справі. Під час виходу в місто вони запропонували до уваги перехожих цікаві та корисні книги з цієї тематики. 

Фотоматеріали

 


16 серпня 2018

Ми раді представити вам виставку «Life of Colors in Photos» («Життя у барвах на фото»), що була відкрита 16 серпня в Інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» до Всесвітнього дня фотографії.

Експозиція цікава тим, що представляє унікальні світлини з початку існування Центру та розповідає про його історію. Також відвідувачі можуть поглянути на Сполучені Штати з досі не відомого боку – завдяки фотографіям, наданим Посольством США в Україні. І, звичайно, матеріали виставки розкажуть, як самому зробити вдале, якісне фото.

Запрошуємо до перегляду!

 


17 серпня 2018

17 серпня у Вінницькій ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулася прес-конференція з нагоди відкриття ХХІІ Міжнародного джазового фестивалю. Організатори анонсували програму фестивалю, виступи артистів, нововведення та інші фестивальні події. Директор бібліотеки Л. Б. Сеник розказала про роботу Інформаційного центру, який розміщений у відділі маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності.

Вражаючим і по-справжньому безмежним стане цьогорічний VINNYTSIA JAZZFEST-2018!

XXII Міжнародний джазовий фестиваль подарує подвійну порцію незабутніх та феєричних емоцій усім поціновувачам джазової музики, якісного звучання і непередбачуваних живих виступів!

Цьогоріч фестиваль триватиме три дні – 21-23 вересня. Проте джазовий настрій пануватиме у Вінниці вже з середини вересня! Адже, крім основних концертів, відбудеться чимало інших яскравих подій та заходів.

Інформаційний центр фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST-2018, де можна отримати максимально вичерпну інформацію про всі концерти та події фестивалю, діє у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, І поверх).

Інфо-центр працює згідно з розкладом роботи бібліотеки.

Телефон фестивалю: (0432) 690 – 025.

Повна інформація і новини на офіційному сайті фестивалю www.jazz.vn.ua

Квитки продаються в касах Вінниці: у ТСК «Магігранд» (10.00-21.00), ТЦ «Петроцентр» (10.00–20.00), театрі імені М. К. Садовського (13.00-19.00).
Слідкуйте за цікавими розіграшами в групі фестивалю у Фейсбук, які розпочнуться незабаром!

Фотоматеріали


21 серпня 2018

Етнодень є продовженням започаткованого бібліотекою циклу народознавчих заходів «У звичаях й традиціях Поділля пізнавай». Віддаючи шану минулому, беручи все найкраще у наше сьогодення, ми відроджуємо найдорожче, що є у народу: його мову, пісню, історію, традиції, обряди.


21 серпня 2018

Школа керівника бібліотеки

«Бібліотека в системі координат культурного простору територіальної громади»

Дата проведення:21 серпня 2018 року

Запрошуються директори ЦБС, центральних районних,  міських, публічних бібліотек ОТГ до Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва

 


23 серпня 2018

     Кожна країна у світі має свої державні символи – герб, прапор і гімн. Це надзвичайно важливі речі для будь-якої держави та її громадян. Символи держави потрібно знати, берегти, шанувати й відстоювати.

     З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України в секторі журнальної періодики організовано прес-виставку «Державний Прапор України – святиня нашого народу».

     Запрошуємо до перегляду!

 


     

     Сектор правової інформації (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) запрошує відвідати книжкову виставку «Державний Прапор України – символ державності та єдності нації», яку організовано до Дня Державного Прапора України. 

     Детальніше


      23 серпня – День Державного Прапора України. Під ним українці йшли до проголошення самостійності. Відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготував книжково-ілюстративну виставку «Немає кращої землі, ніж та, що зветься Україна». На експозиції представлені документи, які розповідають про історію виникнення державного стяга.


24 серпня 2018

Шановні користувачі!

Вітаємо вас з

Днем Незалежності України! 

Інформуємо про зміни у графіку роботи бібліотеки :

 23 серпня (четвер) – з 10.00 до 18.00

24 серпня (п’ятниця) – святковий день 

Адміністрація


24 серпня 2018

     В історії українського народу є дати, які мають надзвичайно важливе значення для кожного свідомого українця – День Незалежності України і День Державного Прапора України.

     З нагоди відзначення найголовніших державних свят в Україні у відділі краєзнавства розгорнуто виставку-дату  «Під голубим склепінням неба» (до Дня Державного Прапора України) та виставку-інсталяцію «Квітуча, розмаїта, незалежна…» (до Дня Незалежності України). 

     До експозицій увійшли видання, що відображають історичний, економічний, політичний та культурний розвиток Вінницької області.

     Виставки працюватимуть до 31 серпня. Запрошуємо до перегляду


     

Сектор правової інформації презентує книжкову виставку «Усе моє, все зветься Україна» до 27-ї річниці незалежності нашої держави.

     На експозиції представлені документи та публікації з фондів ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, які висвітлюють історичний шлях Української держави.

     Детальніше…


Протягом усього свого існування Українська держава знала і часи розквіту, й часи темряви. Але, незважаючи на все, зараз, починаючи з 1991 року, у самому центрі Європи розвивається велика держава. Це – Україна. Ми пишаємося своєю незалежністю!

З нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України в секторі журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) організовано прес-виставку «Барвиста країна – моя Україна».


    

Відділ економіки і новітніх технологій ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, І поверх) запрошує всіх охочих переглянути книжкову виставку «Поняття, види та система органів державної влади», яка експонується в рамках циклу «Державність, вимріяна поколіннями» (до Дня Державного Прапора України та до Дня Незалежності України).


З нагоди 27-ї річниці незалежності України працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготували книжково-ілюстративну виставку «Немає кращої землі, ніж та, що зветься Україна». Матеріали експозиції розкривають історичний поступ нашої держави на шляху до незалежності, ілюструють культуру, звичаї та традиції українців.

 

 


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше