ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації1 жовтня 2018

1 жовтня – незвичний день у календарі, адже саме тоді відзначається Всесвітній день вегетаріанства.

З цієї нагоди, а також щоб відкрити вам кулінарні секрети народів світу, в Інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» представлено книжкову виставку «Without Meat It Can Be Tasty, Healthy and Sweet!» («Вегетаріанство – це смачно та корисно!»).

Запрошуємо ознайомитися з експозицією та почерпнути смачні ідеї!


1 жовтня 2018

Бібліографічний анонс

Нещодавно фонд відділу наукової інформації та бібліографії поповнився цікавим анотованим бібліографічним покажчиком «Українська канадіана» (Київ, 2017), підготовленим Національною бібліотекою України ім. В. І. Вернадського до 125-річчя першого поселення українців у Канаді. Початком зародження і розвитку української діаспори в цій країні вважається 7 вересня 1891 р., коли перші українські емігранти В. Слиняк та І. Пилипів прибули до порту Галіфакс у провінції Нова Скоша на кораблі «Орегон» і доїхали до Чепмена в Альберті. Бібліографічний покажчик містить інформацію про книги українською і англійською мовами, які зберігаються у фондах відділу зарубіжної україніки Інституту книгознавства НБУ ім. В. І. Вернадського.

Запрошуємо до ознайомлення.


1 жовтня 2018

Щороку 1жовтня у світі відзначається День вегетаріанства. А й справді, коли ще, як не восени, святкувати феєрію врожаїв овочів та фруктів?

Щоб допомогти Вам переконатися, що нем’ясні страви можуть бути цікавими, корисними і смачними, ми підготували віртуальну виставку «Without Meat It Can Be Tasty, Healthy and Sweet!» («Вегетаріанство – це смачно та корисно!»).

Сподіваємося, Ви отримаєте справжнє задоволення від віртуального перегляду виставки і завітаєте до нас, щоб ознайомитися з виданнями безпосередньо!


3 жовтня 2018

О 16:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться чергове засідання кіноклубу «Х Муза».

У програмі – перегляд та обговорення уривків фільму китайського режисера Ч. Імоу «Герой».

Запрошуємо членів клубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно, взяти участь у заході.

 


3 жовтня 2018

3 жовтня 2018 року о 14:00 у відділі аграрних наук і виробництва Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІV поверх) відбудеться акція «Заради здоров’я завтра – потурбуйся про себе сьогодні» (до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози, який згідно з Указом Президента від 17 січня 2005 року щорічно в Україні відзначають 20 жовтня).

Прес-анонс     Фотоматеріали


5 жовтня 2018

5 жовтня зустрічає 60-річний ювілей відомий український поет, прозаїк, літературознавець, наш земляк Віктор Іванович Мельник. До цієї знаменної дати в житті митця відділ краєзнавства ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва підготував виставку-вшанування «Від лірики до детективу». Усіх охочих ознайомитися з його творчістю запрошуємо до перегляду експозиції, де представлена низка поетичних збірок, літературознавчих праць, художніх творів ювіляра, література про його життя та діяльність.


8 жовтня 2018

8 жовтня 2018 року об 11 годині у секторі правової інформації Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх), у рамках проведення Тижня права, приуроченого до Дня юриста, відбудеться зустріч із фахівцями у галузі права за темою «Професія юриста: алгоритм успішності».

Прес-реліз     Фотоматеріали


8 жовтня 2018

Шановні користувачі!

Пропонуємо Вам переглянути відео ролик «Душа народу», який розповість про історію кримсько-татарського народу, його культуру, звичаї та традиції.


9 жовтня 2018

9 жовтня 2018 року о 13.30 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна,73, ІІІ поверх) відбудеться творча зустріч з українським поетом Анатолієм Кичинським та презентація його книги «Жива і скошена тече в мені трава». Захід організовано спільно з Вінницькою обласною організацією Національної спілки письменників України.

Прес-реліз     Фотоматеріали


9 жовтня 2018

У відділі мистецтв ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ пов.) експонується нотно-музична виставка «Пісенне диво України – козацькі пісні», присвячена Дню українського козацтва.

Козацькі пісні відзначаються багатством ідейного змісту, емоційною наснагою, високою художністю. Для їх поетичного стилю характерне органічне поєднання реалістичної конкретності із символічно-метафоричною образністю. Основний герой цих пісень – відважний воїн, оборонець вітчизни, готовий віддати за неї життя.

До уваги відвідувачів – козацькі пісні – народні, історичні та думи, в котрих оспівується Козацька доба.

Запрошуємо до перегляду!


9 жовтня 2018

Шановні користувачі!

Пропонуємо вашій увазі новий бібліографічний покажчик

"Вінницький полковник Іван Богун – яскрава постать в історії Козаччини (близько 1618–17.02.1664)"


9 жовтня 2018

9 жовтня напередодні відзначення Дня Українського козацтва і Дня захисника України бібліограф І категорії відділу краєзнавства Г. М. Авраменко провела краєзнавчу годину «Іван Богун – полковник Вінницький» для вихованців Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними  обмеженнями «Обрій». У ході заходу присутні ознайомилися з основними сторінками життя українського військового та державного діяча доби Національно-визвольної війни українського народу ХVІІ ст., козацького ватажка, наказного гетьмана України, нашого земляка Івана Богуна, також переглянули кінофільм «Таємнича Вінниччина. Іван Богун у фактах та легендах». Організувала захід провідний бібліотекар відділу попереднього замовлення, МБА і видачі літератури Л. В. Введенська.


9 жовтня 2018

До 100-річчя від дня народження В. Сухомлинського провідний бібліограф відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Л. І. Заря провела бібліографічний огляд «Вітчизняні педагоги» для студентів І курсу факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського.


9 жовтня 2018

Напередодні Дня захисника України фахівці відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук провели для вихованців Ліцею цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності урок мужності «Україна понад усе», а також презентували виставку-присвяту «Про подвиги, про доблесть і про славу».

Шановні захисники, від усієї душі бажаємо вам сили і твердості духу, енергії та оптимізму. Нехай і в мирний час у вашому житті буде місце для шляхетних вчинків і подвигів, сміливості та яскравих перемог!

Фотоматеріали


9 жовтня 2018

9 жовтня працівники сектору правової інформації Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва взяли участь у засіданні круглого столу «Молодь проти сімейного насильства: юридичний та соціально-психологічний аспекти», який організований колективом кафедри правового регулювання економіки і правознавства Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ. До того ж дуже приємно було отримати подяки працівникам сектору від директора закладу Б.В. Погріщука за співпрацю та сприяння розвитку юридичної освіти.

Фотоматеріали


10 жовтня 2018

10 жовтня о 14 годині у читальній залі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться творча зустріч з головним редактором газети «Культура і життя» та генеральним директором Національного газетно-журнального видавництва.

Прес-реліз     Фотоматеріали


10 жовтня 2018

О 16:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться чергове засідання кіноклубу «Х Муза».

У програмі – перегляд та обговорення уривків фільму українського режисера Б. Івченка «Пропала грамота» (до святкування Дня козацтва).

Запрошуємо членів клубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно, взяти участь у заході.


10 жовтня 2018

До 100-річчя української поштової марки працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготували ювілейну інсталяцію «Українська поштова марка – невід’ємний символ держави». На експозиції представлені марки із колекції вінницького філателіста М. Г. Кондратюка.

З інсталяцією ознайомилися студенти 4 курсу Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій, які завітали до бібліотеки.

Фотоматеріали


10 жовтня 2018

10 жовтня в рамках Тижня права, приуроченого до Дня юриста, у секторі правової інформації відбулися студентські дебати. Захід організували Головне територіальне управління юстиції у Вінницькій області та Вінницька ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва.

У дебатах взяли участь команди «Опозиція» та «Уряд» Вінницького національного аграрного університету. Під час заходу учасники обговорили актуальні питання щодо створення інституту приватних виконавців. 

По завершенні інтелектуальної гри команди було нагороджено подяками за участь, а «Опозиція» здобула кубок переможця.

Фотоматеріали


10 жовтня 2018

10 жовтня у секторі правової інформації відбулося чергове засідання Школи Медіації і Права за темою: «Нерухоме майно. Баланс прав та обов’язків». Захід провів Олексій Мотилюк, медіатор, магістр права. Наступне засідання відбудеться 14 листопада.

Фотоматеріали


11 жовтня 2018

До Дня українського козацтва та Дня захисника України у відділі рідкісних і цінних видань відбулася презентація книжкової виставки «Запорозькі лицарі булави» для групи студентів та викладачів Тульчинського училища культури. Українське козацтво – складне й багатогранне явище, яке відіграло важливу роль у долі України та її народу.

Історію козацтва презентують наукові праці відомих істориків В. Антоновича, М. Грушевського, О. Рігельмана, які були надруковані за життя авторів. Присутніх зацікавило також фундаментальне ілюстроване наукове видання «Україна – козацька держава» (Київ, 2004), що містить статті сучасних науковців та 5 175 фотосвітлин з оригіналів документів, мап, стародруків, клейнодів, зброї, одягу та інших козацьких старожитностей.

Фотоматеріали


11 жовтня 2018

11 жовтня 2018 року у відділі економіки та новітніх технологій ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, І поверх) відбулося підсумкове заняття-тренінгу «Світ інтернету для кожного».

Висловлюємо подяку за сприяння та підтримку в організації об’єднання «Самопоміч».

Фотоматеріали


11 жовтня 2018

11 жовтня в читальній залі відділу економіки і новітніх технологій відбулося засідання круглого столу на тему: «Розвиток Збройних сил України: реалії та перспективи» з нагоди відзначення Дня захисника України. Організатори - ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, Вінницька обласна асоціація ветеранів силових структур України та Громадська рада при Вінницькій обласній Раді.

Фотоматеріали


12 жовтня 2018

12 жовтня 2018р. у відділі економіки та новітніх технологій Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулися урочистості до Дня захисника України та Дня українського козацтва. Заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк вручив почесні грамоти Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної Ради та цінні подарунки активістам козацького руху Вінниччини.

Фотоматеріали


13 жовтня 2018

 

Акція до Дня захисника України.

13 жовтня 2018 р. безкоштовне оформлення та видача квартального читацького квитка для чоловіків.


14 жовтня 2018

14 жовтня – День захисника України. Це свято всіх, хто тілом, серцем і душею відчув свою причетність до захисту Вітчизни.

Сектор журнальної періодики пропонує до уваги користувачів прес-виставку «Вірні девізу: “Держава, честь, відвага”».

Запрошуємо до перегляду!


15 жовтня 2018

Шановні користувачі! 

Вітаємо вас з Днем захисника України та Днем Українського козацтва! Інформуємо про зміни у графіку роботи бібліотеки: 

 12 жовтня (п’ятниця) – з 10 до 18 год.

13 жовтня (субота) – з 10 до 17 год.

14 жовтня (неділя) – святковий день (вихідний)

15 жовтня (понеділок) – з 10 до 18 год.

Адміністрація


15 жовтня 2018

У відділі аграрних наук і виробництва (вул. Соборна, 73, ІV поверх) експонується перегляд-інформація «Кадрове забезпечення сільськогосподарського виробництва».

Запрошуємо усіх охочих ознайомитися із представленими матеріалами!

Детальніше


16 жовтня 2018

16 жовтня бібліотекар відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Тетяна Горовенко підготувала виставку однієї книги – роману «Штайнгоф» шведської письменниці Кароли Ганссон.

Сюжет роману базується на реальній історії. Події в житті головної героїні відбуваються на тлі вторгнення радянських військ у 1956 році в Будапешт, що призводить до її вимушеної еміграції в Австрію. Книга розповідає про те, як окупація Угорщини військами СРСР змінила, зламала долі людей.

«Я думаю, коли мусиш утікати – це завжди трагедія, навіть якщо вона відбувається в межах однієї країни», – такими словами завершила передмову до книги авторка, розмірковуючи про те, що відбувається зараз в Україні, і разом з тим проводячи паралелі між цією історією та сотнями історій, які продовжують траплятись на Сході. Письменниця вважає, що події її роману є актуальними в Україні тепер, коли від великого сусіда на Сході знову сунуть танки.


16 жовтня 2018

З нагоди Дня захисника України працівники Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва передали ГО "Мольфар" ласощі для воїнів ООС. 16 жовтня 2018 року волонтери відправилися в зону бойових дій.


18 жовтня 2018

18 жовтня 2018 року о 12:00 у відділі мистецтв Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться презентація виставки живопису «Імпровізації та інтерпретації» члена Національної спілки художників України Олега Карповича Довбощука.

Запрошуємо усіх  поціновувачів мистецтва. Вхід вільний.

Прес-реліз     Фотоматеріали


18 жовтня 2018

18 жовтня 2018 року для студентів факультету обліку та аудиту Вінницького національного аграрного університету працівниками відділу краєзнавства ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва Наталією Березюк, Анастасією Бевз було презентовано виїзну книжкову виставку-калейдоскоп «Відкрий для себе рідну Вінницю», влаштовано перегляд відеоряду дореволюційних фотосвітлин з видами м. Вінниці. Студентів та викладачів вишу також було ознайомлено з історією та основними напрямами роботи обласної книгозбірні. Під час заходу науковцями ВНАУ бібліотеці було подаровано монографії: «Обліково-контрольне забезпечення операційної та інвестиційної нерухомості сільськогосподарських підприємств» / Л. В. Гуцаленко та ін., «Обліково-контрольне забезпечення управління виробництвом кормів» / Л. В. Гуцаленко та ін., «Організаційно-методичні аспекти обліку та контролю невиробничих витрат» / Л. В. Гуцаленко та ін. Ці книги, безперечно, знайдуть в «Тімірязєвці» свого читача.


22 жовтня 2018

22 жовтня 2018 року о 14 годині у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться інформаційно-просвітницька година «Торгівля людьми – соціальна проблема сучасності», приурочена до Європейського дня боротьби із торгівлею людьми.

Прес-реліз     Фотоматеріали


24 жовтня 2018

24–26 жовтня 2018 р. на базі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва відбудеться VІ Міжнародна науково-практична конференція «Усна історія: теорія, метод, джерело». Запрошуємо до участі всіх, кому не байдужі історія і сьогодення нашої країни, своєї малої батьківщини, хто має цікаві наративи у цій царині і хоче ними поділитися.

Інформаційний лист>>     Програма>>     Прес-реліз>> 

Фотоматеріали     Матеріали конференції      Вінницька ОДА     Газета «День»


24 жовтня 2018

О 15:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться чергове засідання кіноклубу «Х Муза».

У програмі – перегляд та обговорення уривків фільму українського режисера Л. Бикова «Ати-бати йшли солдати»  (до Дня визволення України від фашистських загарбників).

Запрошуємо членів клубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно, взяти участь у заході.


25 жовтня 2018

До 100-річчя  від дня народження Платона Майбороди та 105-річчя від дня народження Георгія Майбороди – видатних українських композиторів XX століття – у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) експонується книжкова виставка «Серце, віддане музиці».

Пісенна творчість геніальних братів – яскрава сторінка української національної музичної культури. А «Пісня про рушник» на слова Андрія Малишка стала світовим шлягером.

Запрошуємо до перегляду!


26 жовтня 2018

У відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх)  експонується  книжкова виставка «Усна історія: теорія, метод, джерело».

Запрошуємо усіх охочих ознайомитися із представленими матеріалами!

Каталог виставки


28 жовтня 2018

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників. Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас – жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув, і тим, хто вижив у пеклі 40-х, ми зобов’язані усім, що маємо сьогодні. 

Запрошуємо до перегляду виставки документів «Тих днів не стерти з пам’яті людської», яка експонується у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук.


28 жовтня 2018

До Дня автомобіліста і дорожника, що відзначається в Україні щорічно в останню неділю жовтня, у секторі журнальної періодики організовано прес-виставку «Автомобілі: мандрівка від минулого до сьогодення» 

Запрошуємо до перегляду!

 


30 жовтня 2018

30 жовтня до ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва завітали студенти 1-го курсу Вінницького коледжу будівництва і архітектури Київського національного університету будівництва і архітектури. Бібліотекар відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Т. М. Горовенко провела для присутніх інформаційну годину «Хронологія партнерства Україна – НАТО», під час якої вони дізналися про євроатлантичний курс України, досягнення та перешкоди на шляху України до НАТО, а також про плідну багаторічну співпрацю нашої країни з Альянсом. До того ж студенти мали нагоду подивитися цікаве відео та взяти участь у вікторині.

Фотоматеріали


31 жовтня 2018

31 жовтня 2018 року о 16.00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться авторська презентація роману Ю. Ляшук «Je t’aime» (Я люблю тебя).

Прес-реліз     Фотоматеріали     Відео

 


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше