ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації1 листопада 2018

В ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулися педагогічні читання «Великий гуманіст, мислитель, педагог» (до 100-річчя від дня народження В. Сухомлинського), учасниками яких стали педагогічні працівники шкіл Якушинецької об’єднаної територіальної громади: Якушинецької СЗШ І-ІІІ ст.–гімназії, Ксаверівської СЗШ І ст., Лисогірської СЗШ І ст. та ДНЗ сіл: Якушинці, Лисогора, Ксаверівка та Майдан.

Фотоматеріали


1 листопада 2018

Тваринний світ надзвичайно барвистий та цікавий. Його різноманіття та краса дивує та зачаровує. Кожна тварина по-своєму унікальна та є частиною великої природи нашої планети, в якій відіграє важливу роль.

Сьогодні, 1 листопада 2018 року, в секторі журнальної періодики відбулась година спілкування «Тваринний світ» із  вихованцями Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». Вихованці поринули у царство тварин, переглянули відеоролик цікавих фактів про них, дізнались їх особливості. Обговорили, які існують види тварин, їх роль у природі, а також зацікавлено гортали сторінки періодичних видань про них.

Фотоматеріали


1 листопада 2018

Сьогодні у відділі рідкісних і цінних видань Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва для працівників освіти Якушинецької  об’єднаної територіальної громади відбулась інформаційна година «Книги минулих століть».


4 листопада 2018

До 75-річчя від дня народження письменника, громадського діяча, голови Конгресу української інтелігенції Вінниччини Василя Дмитровича Кобця у відділі краєзнавства експонується виставка-ювілей «Бережіть сторожові вогні!». Василь Кобець – автор понад сорока поетичних, прозових та публіцистичних книг. У 2002–2005 рр. очолював Вінницьку письменницьку організацію. Голова обласного літературно-мистецького об’єднання імені Василя Стуса, головний редактор журналу «Собор». Лауреат низки літературних премій. Нагороджений орденами Святого Архистратига Михаїла, Святого Володимира Великого, святих просвітителів Кирила і Мефодія, Пречистої Богородиці, Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».

Запрошуємо до перегляду.

 


6 листопада 2018

6 листопада 2018 року о 16 годині у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться ювілейний вечір «Свято нашої зустрічі», присвячений 75-річчю від дня народження українського письменника, журналіста, громадського діяча, голови Конгресу української інтелігенції у Вінницькій області Василя Кобця.

Прес-реліз     Фотоматеріали


6 листопада 2018

У скарбниці нашого народу пісні про українську мову посідають одне з чільних місць. Здається, про красу рідного слова сказано так багато, що краще її  не опишеш. Але пісні поетів і композиторів про українську мову не залишать нікого байдужим. Вони напрочуд красиві та глибокі. До Дня української писемності та мови запрошуємо у відділ мистецтв до перегляду виставки «Дзвінкоголоса, ніжна, чарівна, прекрасна, мила і чудова, як материнська пісня колискова…».


7 листопада 2018

7 листопада 2018 року о 17:00 у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбудеться наукова конференція  «100-річчя Незалежності – 80-річчя Великого Терору» (з нагоди 100-річчя відновлення Незалежності Польщі).

Прес-анонс


8 листопада 2018

8 листопада 2018 року о 16 годині у Вінницькій ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, І поверх) відбудеться етнодень «У звичаях й традиціях Поділля пізнавай», присвячений Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Прес-реліз


8 листопада 2018

8 листопада у відділі економіки і новітніх технологій Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва стартує клуб «Молодий економіст». Перше засідання пройде у форматі дискусії «Чого бізнес чекає від молоді?». Спікер – бізнес-консультант, директор Бізнес-клубу «MoneyFest» Геннадій Поліщук.


8 листопада 2018

8 листопада 2018 року о 14:00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, III поверх) відбудеться літературно-мистецький вечір «Як дар найсвятіший від вічного Слова», присвячений Дню української писемності та мови.

Прес-реліз


9 листопада 2018

Мова людини – це своєрідний лакмусовий папірець, який виявляє рівень її загальної культури, освіченості, внутрішньої інтелігентності. Плекання високої культури мови – це свідчення нашої любові і прив'язаності до рідного слова, поваги до свого народу і його багатовікових традицій. Кожна нація повинна берегти й розвивати мову як унікальний феномен своєї культури.

9 листопада – День української писемності та мови!

Долучаючись до відзначення цього свята, пропонуємо вам перевірити свої знання з української мови за допомогою тесту. Бажаємо успіху!


9 листопада 2018

У відділі аграрних наук і виробництва (вул. Соборна, 73, ІV поверх) експонується книжкова виставка «Агроекологія: концептуальні складові розвитку».

Запрошуємо всіх охочих ознайомитися із представленими матеріалами! 


9 листопада 2018

До Дня української писемності та мови відділ наукової інформації та бібліографії пропонує вашій увазі віртуальну книжкову виставку «Історія української мови».


10 листопада 2018

Молодість – це час, коли закладаються підвалини всього подальшого життя. Щоб воно було успішним і щасливим, варто добре інвестувати у власний розвиток і освіту. Спорт, мистецтво, добрі книги та ціннісні фільми можуть допомогти в цьому молодій людині.

Саме такі видання представлені на виставці «The Youth Is the Hope of Our Future» («Молодь – наша надія на майбутнє»),  що відкрилася в Центрі «Вікно в Америку» до Всесвітнього дня молоді, який відзначають 10 листопада.

Запрошуємо до перегляду!


10 листопада 2018

10 листопада у відділі економіки і новітніх технологій Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, І поверх) відбудеться навчальний семінар «Метод прикладного аналізу поведінки, як науково-доведений метод при роботі з дітьми з поведінковими порушеннями». Під час занять буде обговорено важливі питання, що стосуються розвитку функціональних навиків у дітей з порушеннями в розвитку.

Семінар проведе Гуцуляк Світлана Ярославівна, керівник Центру розвитку дітей з аутизмом та іншими розладами «Золотий ключик», психолог, терапевт з міста Тернополя. Час проведення з 9:30 до 16:00.

Навчання безкоштовне. Заняття буде корисним як для фахівців, так і для батьків дітей з особливими освітніми потребами.


10 листопада 2018

10 листопада виповнюється 70 років від дня народження поета, публіциста, драматурга, перекладача, громадського діяча Михайла Феодосійовича Каменюка. Відділ краєзнавства пропонує всім поціновувачам творчості митця ознайомитися з матеріалами присвяченої йому виставки «Слова повинні обпікати», де представлені поетичні збірки, переклади, література про життя і діяльність ювіляра.

Запрошуємо до перегляду!


13 листопада 2018

13 листопада о 15:00 у відділі мистецтв ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (Соборна, 70, ІІІ пов.) відбудеться відкриття мистецької виставки «Діалог мистецтв – традиції і сучасність».

На виставці представлені роботи майстра художнього випилювання Альберта Логінова; учнів Вищого художнього професійно-технічного училища № 5: вироби з кераміки – Римар Олександри Юріївни, Бурикіної Вікторії Олегівни та Білоуса Євгена Ісаковича; роботи родини Маценко у різних техніках; різноманітні вишивки «із бабусиної скрині».

Усі бажаючі можуть відвідати виставку до 30 листопада 2018 року, щоденно з 10:00 до 19:00.


14 листопада 2018

У відділі аграрних наук і виробництва (вул. Соборна, 73, ІV поверх) відбулася презентація перегляду-повідомлення «Сільське господарство: здобутки, проблеми, перспективи», яку підготувала зав. відділу В. Я. Середюк. У заході взяли участь кандидат сільськогосподарських наук, старший викладач В. В. Монарх та студенти агрономічного факультету Вінницького національного аграрного університету.

Фотоматеріали


14 листопада 2018

У відділі економіки і новітніх технологій ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, І поверх) відбувся випуск -тренінгу «Світ інтернету для кожного».

Висловлюємо подяку за сприяння та підтримку в організації об’єднання «Самопоміч».

Фотоматеріали


15 листопада 2018

«Філософські трактати у фонді відділу рідкісних і цінних видань» – таку назву має книжкова експозиція, організована до Всесвітнього дня філософії.

Філософська думка античності представлена працями Арістотеля «Opervm Aristotelis stagiritæ philosophorum» (Ліон, 1597), «Категоріи» (Санкт-Петербург, 1859); Цицерона «Orationes» (Париж, 1684); Сенеки «O krótkości życia, o życi uszczęśliwym…» (Вільно, 1792); Демокріта «Demokritos oder hinterlassene Papiere eines lachenden philosophen» (Штутгарт, 1843); Горація «Сократово учение по Ксенофону» (Москва, 1857); Платона «Сочиненія» (Санкт-Петербург, 1842), «Апологія Сократа» (Царське село, 1891) та ін.

Західноєвропейську філософію презентують твори Вольтера «Candidus» (Едінбург, 1773) та «Dictionnaire philosophique» (Париж, 1813); Бекона «Essays, moral, economical, andpolitica» (Лондон, 1836); Канта «Critique de la raison pure» (Париж, 1845); Баумейстера «Метафизика. Ч. 1 : Онтологія или первая философія» (Москва, 1764) тощо.

Запрошуємо знавців та поціновувачів філософії ознайомитися з пропонованими раритетами у відділі рідкісних і цінних видань ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (Соборна, 73, IV поверх ).

Фотоматеріали


17 листопада 2018

17 листопада в Україні відзначають День студента – свято для всіх, хто здобуває освіту, прагне до знань та розвивається. Сьогодні  для української молоді стали більш доступними ВУЗи Європи. Бібліотекар відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Тетяна Горовенко підготувала віртуальну екскурсію кращими ВУЗами Європи «Європейська освіта – це реально». Представлена література допоможе ознайомитися з основними тенденціями в європейській системі освіти, стандартами та інноваціями.


17 листопада 2018

Автори сценарію фільму "Позивний Бандерас" Артемій Кірсанов і Сергій Дзюба написали книгу, яку презентують паралельно з прокатом фільму. 

Презентація відбудеться 17 листопада (субота), о 15:00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна,73, ІІІ поверх).

Також автори розкажуть про зйомки фільму і те, що залишилося за кадром. 

Прес-реліз     Фотоматеріали    Новини


17 листопада 2018

Акція!

"Будь на хвилі — читай!"

(до Міжнародного дня студентів)


17 листопада 2018

У відділі економіки і новітніх технологій Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, І поверх) експонується виставка підручників по економіці та інформаційним технологіям: «Навчання-економіка-успіх»  до Міжнародного дня студента 17 листопада.

Запрошуємо Вас до перегляду!

Будь на хвилі – читай!


19 листопада 2018

Голодомори в Україні – неодноразова масова загибель людей від голоду на території УРСР, спричинена зумисними діями сталінської влади і спрямована на геноцид корінного населення. Найвідомішим і визнаним на міжнародному рівні голодомором є масове вимирання українців у 1932 – 1933 роках. Визначення «голодомор» вживається також для голоду 1921 – 1923 та 1946 – 1947 років.

З метою вшанування пам’яті жертв голодоморів працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготували виставку-пам’ять «Минувшини чорні рядки і пам’яті світла скорбота».

Пам’ятай! Не забувай! Запали свічу пам’яті у своєму вікні!


19 листопада 2018

Напередодні Дня Гідності та Свободи, що відзначається в Україні 21 листопада, працівниками відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук і сектору журнальної періодики проведено годину патріотизму та презентовано виставку-пам’ять «Україна – країна нескорених» для студентів Вінницького центру ПТО технології та дизайну.

Фотоматеріали


20 листопада 2018

У відділі мистецтв увазі користувачів представлена виставка однієї книги «Кримськотатарські художники. Живопис, графіка, скульптура. Кінець ХІХ – початок ХХІ століття / авт.-укл.: І. Заатов. – Сімферополь: Кримнавчпеддержвидав, 2008. – 208 с.: кол. іл., портр.

Чотирма мовами (українською, кримськотатарською, англійською та російською) написано дану книгу. Користувачі мали нагоду ознайомитись із хронологією розвитку кримськотатарського образотворчого мистецтва, відчути творче багатство кримськотатарської національної художньої школи та її стильових напрямків, познайомитися з іменами талановитих митців.


20 листопада 2018

У відділі економіки і новітніх технологій Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва експонується виставка: «А якою мовою програмуєш ти?» до Всесвітнього дня інформації, (26 листопада).

Мова програмування — це штучна мова, створена для передачі команд машинам, зокрема комп'ютерам. Мови програмування використовуються для створення програм, котрі контролюють поведінку машин, та запису алгоритмів.

З часу створення перших програмованих машин було створено понад дві з половиною тисячі мов програмування. Щороку їх кількість поповнюється новими. Деякими мовами вміє користуватись тільки невелике число їх власних розробників, інші стають відомі мільйонам людей. Професійні програмісти зазвичай застосовують в своїй роботі декілька мов програмування.


20 листопада 2018

20 листопада для вихованців Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» працівники сектору правової інформації провели інформаційно-просвітницький захід «Толерантність – шлях до порозуміння». Анюта Криворука, бібліотекар І категорії, розповіла про поняття та значення толерантності. Під час заходу було проведено майстер-клас з виготовлення «квітки толерантності» та переглянуто відеофільм за темою.


20 листопада 2018

У відділі аграрних наук і виробництва Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбувся тренінг за темою «SWOT-аналіз», який провела С. А. Ходакова, голова правління ГО «Інститут місцевої демократії “Відкрите суспільство”», тренерка з стратегічного планування, лідерства, гендерної політики. У заході взяли участь викладач О. Ф. Лимар та студенти Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу. Працюючи в групах, студенти набули навичок практичного застосування SWOT-аналізу.

Фотоматеріали


21 листопада 2018

21 листопада 2018 року о 15 годині у відділі мистецтв ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться авторська презентація збірки оповідань Ю. Багрянцева «Як я став детективом».

Прес-анонс     Фотоматеріали


21 листопада 2018

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи – свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 р.) та Революції Гідності (2013–2014 рр.).

З цієї нагоди сектор журнальної періодики підготував книжково-ілюстративну виставку «Україна – країна нескорених».

Запрошуємо до перегляду!

 

 

 


Революція Гідності - це час пробудження людей, здатність піднятися над власними інтересами заради кращого майбутнього. Ця велика віра вела вперед попри кулі снайперів, кийки "беркутівців" та тисячі кримінальних справ, які порушували проти майданівців. "Серце Європи б'ється в Києві", - сказав французький філософ зі сцени Майдану. Нині воно б'ється в кожному з нас, хто вірить в Україну.

"Це - наша революція, це - Революція Гідності" - під такою назвою сектор газетної періодики підготував виставку газетних публікацій.        

Запрошуємо всіх охочих  ознайомитися з  матеріалами експозиції!


21 листопада 2018

21 листопада 2018 року о 14 годині у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться літературно-мистецький вечір «Співець душі народної», присвячений 180-річчю від дня народження українського письменника, перекладача, етнографа Івана Семеновича Нечуя-Левицького.

Прес-реліз     Фотоматеріали


22 листопада 2018

22 листопада 2018 року о 15.30 у рамках науково-краєзнавчого клубу «Дослідник краю» у відділі аграрних наук і виробництва (вул. Соборна, 73, ІV поверх) Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбудеться презентація онлайн видання «То пам’ять стоїть при свічі».

Прес-анонс     Фотоматеріали


22 листопада 2018

22 листопада у секторі правової інформації Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва відбувся інформаційно-просвітницький захід «Тільки не мовчи… Все про домашнє насильство». У заході взяли участь: Світлак І. І. – зав. кафедри правового регулювання економіки і правознавства, к. ю. н., доц. Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ; Лящ О. П., к. психол. н., доц., практикуючий сімейний психолог; Маєвська З. В. старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Управління забезпечення прав людини Національної поліції України; Шведа В. М., нач. відділу управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

Прес-реліз   Фотоматеріали


22 листопада 2018

До Всесвітнього дня інформації в секторі журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) експонується виставка публікацій «Інформаційний простір України».

Запрошуємо до перегляду!


22 листопада 2018

У відділі аграрних наук і виробництва (вул. Соборна, 73, ІV поверх) експонується виставка-подорож «Відпочинок в українському селі».

Запрошуємо всіх охочих ознайомитися із представленими матеріалами!


23 листопада 2018

23 листопада Інформаційна компетентність за умов нової технологічної парадигми, інформатизації суспільства, розвитку глобального інформаційного простору й домінування інформаційних технологій у різних галузях професійної діяльності є основою ефективного використання мережевих технологій відкритої системи освіти та успішної професійної діяльності.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з матеріалами віртуального бібліографічного списку «Інформаційна компетентність сучасної людини», підготовленим відділом наукової інформації та бібліографії до Всесвітнього дня інформації.


23 листопада 2018

Програма

загальнобібліотечного Дня інформації

«Інформаційне суспільство: акценти сучасності»

(до Всесвітнього дня інформації)


24 листопада 2018

Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано криваво-чорним кольором. Це було не стихійне лихо, а зумисно підготовлений голодомор 1932-1933 років. Влада забрала у людей все. Все до останнього колоска, до останньої зернини… Це був розбій, свідомо спрямований на фізичне винищення українців.

До Дня пам’яті жертв голодоморів у секторі журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) організовано прес-виставку «Випробовування голодом: злочин влади – трагедія народу».


24 листопада 2018

24 листопада в Україні відзначають День пам'яті жертв Голодомору. Історія знає чимало кривавих злочинів проти людства і людяності. Але їй не відомі випадки, коли б у мирний час без жодного пострілу лише за якихось 17 місяців держава знищила мільйони своїх громадян, відібравши в людей останню крихту хліба, прирекла їх на голодну смерть.

«Не було слів, не було сліз – був голод...» – під такою назвою сектор газетної періодики підготував виставку газетних публікацій.

Запрошуємо всіх охочих ознайомитися з матеріалами експозиції!

Фотоматеріали


26 листопада 2018

Відділ рідкісних і цінних видань презентує виставку однієї книги «Relatiy powszechnych» («Універсальні реляції», Краків, 1613) італійського мислителя Джованні Ботеро. 

Детальніше                                  Фотоматеріали


27 листопада 2018

У всі часи інформація займала в житті людини одну з найважливіших позицій. Вона є одним із найголовніших компонентів взаємодії в природі людини й оточуючого нас світу. До Всесвітнього дня інформації провідний бібліограф відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Л. І. Заря провела годину цікавих повідомлень «Сучасна бібліотека – основний центр інформації» для студентів 3 та 4 курсів Донецького національного університету імені Василя Стуса.


27 листопада 2018

У відділі аграрних наук і виробництва Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулося чергове засідання клубу «Садівник» за темою «Урожай-2018», яке провела президент клубу Г. Г. Мінова. Учасники заходу обмінялися досвідом вирощування екологічно чистих овочів та фруктів. Із цікавою інформацією виступили О. І. Бурмістрова, Л. А. Білоус, М. Д. Вербицька, В. Й. Побережнюк, Ф. Г. Палазюк, В. В. Кухтіна, Т. М. Нечитайло, М. П. Сергійчук, В. Д. Корчева, А. М. Клімьонова, П. О. Донченко, П. В. Стащук та інші. Працівники відділу підготували перегляд літератури за темою засідання.

Фотоматеріали


29 листопада 2018

Увага! Новий проект!

Вінницька ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва спільно з відомими вінницькими науковцями, письменниками реалізує інтелектуально-просвітницький проект «На перетині культур».

Усі, хто має бажання дізнатися більше про історію, культуру, літературу, мистецьке життя України, нашого краю та Вінниці зокрема, отримають відповіді на багато питань, відвідавши лекції, презентації. Зустрічі супроводжуватимуть виставки літератури та чудова музика.

Чекаємо на вас кожного останнього четверга місяця о 17.30 у читальній залі Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх).

Програма


29 листопада 2018

У рамках співпраці з Вінницьким обласним центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» у відділі рідкісних і цінних видань відбулася тематична зустріч «Історія книгодрукування». З розповіді бібліотекаря І категорії Ірини Валігури присутні дізналися про писемність у стародавній період, винахід друкарського станка в добу Середньовіччя, подальший розвиток друкарства в країнах Західної Європи та України. Молодь мала можливість ознайомитися з найкращими зразками книжкової продукції XVII–XXI століть.

Фотоматеріали


29 листопада 2018

29 листопада в ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулася інформаційна година для студентів Вінницького коледжу будівництва і архітектури Київського національного університету будівництва і архітектури. На захід було запрошено аспіранта кафедри історії України історичного факультету ДонНУ імені Василя Стуса Кирила Ігоровича Мєлєкєсцева, який виступив перед слухачами з презентацією «Союзники та вороги України на шляху до євроатлантичної інтеграції». Також бібліотекар відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Тетяна Горовенко разом зі студентами розглянули статтю Олега Чорногуза «Чому я не хочу в НАТО або десять заповідей» та зробили оцінку зміни поглядів українців щодо вступу в НАТО за останні 10 років.

Фотоматеріали


29 листопада 2018

29 листопада відбулося заняття для провідних фахівців бібліотеки в рамках інтелектуально-просвітницького проекту «На перетині культур», де з лекцією «Дихотомія: Схід-Захід у художній культурі» виступила кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри музикознавства ВДПУ ім. М. Коцюбинського Олена Євгенівна Верещагіна.

Фотоматеріали


30 листопада 2018

Інформуємо, що з 12 листопада щопонеділка у бібліотеці відбуватимуться засідання дискусійного клубу "Молодіжний розвиток з Волонтером Корпусу Миру". Волонтерка Сугі Гоматінаягам разом з місцевою студентською молоддю буде обговорювати англійською мовою питання за трьома напрямами: пропагування здорового способу життя, розвиток навичок, пов’язаних з професійною діяльністю, а також виховання активної громадянської позиції.

Захід організовує Вінницький регіональний центр інформації "Креатив" спільно з Центром європейської інформації у м. Вінниця ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва в партнерстві з Студентським Братством.

Місце проведення: конференц-зала ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (м. Вінниця, вул. Соборна 73, цокольний поверх)

Час: 17:30-19:00, щопонеділка.

 


 

Для всіх охочих поринути у світ книги "Тімірязєвка" пропонує акцію.


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше