ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації3 грудня 2018

Сектор журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) пропонує до уваги користувачів перегляд журнальних публікацій «Періодика-2018: найцікавіше і пізнавальне».

Запрошуємо ознайомитись!


4 грудня 2018

У секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) влаштовано книжкову виставку «Захист прав людини – найголовніша національна ідея», приурочену до Міжнародного дня прав людини.

Детальніше

5 грудня 2018

5 грудня у відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва завітали студенти Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного на презентацію виставки-присвяти «Легендарний кардіохірург нашого часу», приуроченої до 105-річчя від дня народження блискучого лікаря, теоретика медицини, філософа, талановитого кібернетика, соціолога, письменника та громадського діяча М. М. Амосова. Бібліотекар І категорії Л. П. Циба ознайомила слухачів із літературою, яка відображає життя і професійну діяльність академіка. Відвідувачі також переглянули документальний фільм «Микола Михайлович Амосов».


6 грудня 2018

6 грудня 2018 року о 15.00, у рамках науково-краєзнавчого клубу «Дослідник краю», у відділі аграрних наук і виробництва (вул. Соборна, 73, ІV поверх) Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбудеться презентація збірок Юрія Хмелевського «Акт гуманізму» та «Декорації змін».

Прес-реліз     Фотоматеріали


6 грудня 2018

6 грудня в Україні відзначається професійне свято українських військовослужбовців – День Збройних Сил України. У цей день проходять різні урочисті заходи із вшануванням мужності та героїзму наших військових. У відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук експонується виставка документів «Героїв стежина – від батька до сина».

Запрошуємо до перегляду.


6 грудня 2018

Серед учених ХХ ст. образ академіка Миколи Михайловича Амосова займає особливе місце. Він блискучий хірург, теоретик медицини, філософ, талановитий кібернетик, соціолог, письменник, громадський діяч. За майже 50 років напруженої праці Микола Михайлович зробив приблизно сім тисяч операцій (не рахуючи років війни), урятував тисячі людських життів. Він щиро зізнавався: «Якби починати життя спочатку, я обрав би знов хірургію і, в доповнення, – роздуми про вічні питання людства». Усі ЗМІ назвали його носієм Совісті, Мислі і Серця української нації. Вшановуючи пам’ять про цю видатну людину, працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук підготували виставку-присвяту «Легендарний кардіохірург нашого часу».

Запрошуємо до перегляду.


7 грудня 2018

До відзначення 100-річчя подій Української революції 1917–1921 років відділ рідкісних і цінних видань підготував виставку «Законодавчі акти Української Народної Республіки». На експозиції представлено урядовий часопис «Вісник Державних Законів для всіх земель Української Народної Республіки» – офіційний орган Директорії та Державної Канцелярії, який виходив з січня 1919 у Києві, з лютого – у Вінниці, а з червня – у Кам’янці-Подільському. У виданні друкували законодавчі акти, міжнародні угоди, урядові накази та розпорядження, зокрема: Закони «Про державну мову в Українській Народній Республіці», «Про Державну Українську грошову одиницю», «Про вищий уряд Автокефальної православної Соборної Церкви», «Про встановлення святкування 22 січня, як дня проголошення самостійності України», «Про землю в Українській Народній Республіці» та ін.

Запрошуємо до перегляду виставки.


7 грудня 2018

Шановні працівники органів місцевої влади та місцевого самоврядування!

Відділ наукової інформації та бібліографії пропонує вам ознайомитися з новими матеріалами, вміщеними до віртуального бібліографічного списку «Місцеве самоврядування: теорія, реформування в Україні, зарубіжні практики», які сприятимуть досягненню оптимальних умов життєдіяльності місцевої громади Вінниччини та підвищенню якості послуг, які надають службовці органів місцевого самоврядування.

З нагоди свята висловлюємо вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у вирішенні нагальних питань життєдіяльності обласної книгозбірні.

 

 


До Дня місцевого самоврядування в секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) експонується книжкова виставка «Децентралізація: зміни заради майбутнього». 

Запрошуємо до перегляду!


9 грудня 2018

09 грудня 2018 року о 12.00 у відділі мистецтв Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться відкриття виставки творів живопису вінницької художниці-початківця Інни Стратієвської, яка буде експонуватися до 4 січня 2019 року.

Прес-реліз     Фотоматеріали


10 грудня 2018

10 грудня о 17.00 (сектор правової інформації, вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться засідання Школи Медіації і Права за темою: «Примирна процедура за участю судді».

Запрошуємо бажаючих до участі.

Вхід вільний!

Фотоматеріали


10 грудня 2018

10 грудня о 14.00 у секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) у рамках Всеукраїнського тижня права відбудеться інформаційно-просвітницька година «Захист прав людини в поліцейській діяльності» за участю старшого інспектора з особливих доручень Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Заріни Маєвської та начальника відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Олександра Сільніцького.

Запрошуємо всіх охочих!

Пост-анонс


10 грудня 2018

Напередодні новорічних свят у секторі журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) організовано виставку публікацій «Новорічна палітра».

Запрошуємо ознайомитись!


10 грудня 2018

14 грудня в Україні традиційно відзначається День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Його було встановлено Указом Президента України № 945/2006 року від 10 листопада 2006 року. До цієї дати сектор журнальної періодики (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) організував прес-виставку «Чорнобиль – найбільша техногенна катастрофа ХХ ст.».

Запрошуємо до перегляду!


11 грудня 2018

У відділі аграрних наук і виробництва Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулося чергове засідання клубу «Садівник» за темою «Сучасні технології в овочівництві», яке провела президент клубу Г. Г. Мінова.   Садівники-аматори Т. М. Нечитайло, Л. А. Білоус, М. Д. Вербицька, Л. І. Кравцова, Г. П. Шевченко поділилися з учасниками заходу власним досвідом вирощування різноманітних сортів і гібридів овочів. Працівники відділу підготували перегляд літератури за темою засідання. 

Фотоматеріали

 

 


11 грудня 2018

11 грудня о 14 год. у секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) у рамках Всеукраїнського тижня права відбудеться інформаційно-просвітницький захід-застереження «Не стань жертвою обману». 

Детальніше     Фотоматеріали


12 грудня 2018

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Україні відзначається щорічно. Саме цього дня було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. У цей день ми вклоняємося перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів. Не дивлячись на відсутність обладнання, інструкцій та досвіду вони робили все, що від них залежало і віддали своє здоров’я та життя заради життів мільйонів інших громадян.

Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом!

Відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук запрошує до перегляду тематичної виставки «Трагедія – одна на всіх, страшна і неповторна». Запрошуємо усіх до перегляду!


12 грудня 2018

Незабаром Новий рік. Довкола відчувається магічна атмосфера, здатна надихнути навіть запеклих скептиків. Чарівна природа, оповита снігом, і різдвяні пісні, що ллються звідусіль, піднімають настрій. Зимова погода дарує відчуття спокою і радості. Як тут не повірити, що всі бажання неодмінно збудуться?! Кожен із нас очікує побачити під ялинкою приємний сюрприз від найдобрішого казкового героя – Діда Мороза.

Відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук також готується до зимових свят, підготувавши книжково-ілюстративну виставку «Хай рік новий, Різдво Христове, вам подарують дні казкові».

Запрошуємо до перегляду.


13 грудня 2018

13 грудня о 14:00 в читальній залі ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва  (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) відбудеться інформаційна година «Співробітництво з НАТО: панацея чи орієнтир реформування сектору безпеки України?» за участю декана історичного факультету ДонНУ імені Василя Стуса, кандидата історичних наук, доцента кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики Темірова Юрія Тешабайовича.

Запрошуємо на захід усіх бажаючих.

Фотоматеріали


13 грудня 2018

13 грудня 2018 року о 12.00 у відділі аграрних наук і виробництва (вул. Соборна, 73, ІV поверх) Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбудеться засідання науково-краєзнавчого клубу «Дослідник краю» за темою «Дослідження краєзнавців Вінниччини».


16 грудня 2018

 

Акція

з 1 по 16 грудня

"Подаруй дитині частинку свого серця"


17 грудня 2018

17 грудня в відділі економіки і новітніх технологій Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва разом з Вінницьким обласним центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» з 11 до 13 години буде проведена конференція-дискусія зі скайп-зв’язком із Харківською областю – «Розповідь про перші кроки раннього втручання батьків, спеціалістів – батькам, спеціалістам» за участю 40 осіб (батьків, спеціалістів, представників влади, ГОІ та ін.); - з 14 до 16 години буде проведено Круглий стіл зі скайп-зв’язком із Львівською областю «Розбудова соціальної послуги «соціальна адаптація  та дотримання репродуктивних прав людей інтелектуальним порушенням» за участі 40 осіб  (представників влади, ГОІ, фахівців соціальної, освітньої, медичної сфери. Відділом попереднього замовлення, МБА та видачі літератури будуть оформлені книжкові виставки – «Життя вище інвалідності. Репродуктивні права та здоров’я людей з інвалідністю» і «Раннє втручання – принцип нормалізації життя».

Запрошуємо всіх бажаючих!


18 грудня 2018

Шановні працівники культури!

З метою збору та розповсюдження актуальної інформації з питань культури і мистецтва, сектор наукової інформації з питань культури і мистецтва Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва моніторить офіційні веб-сайти Міністерства культури України, Української бібліотечної асоціації, Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, Національної історичної бібліотеки України та ін.

Запрошуємо Вас до перегляду інформаційного дайджесту «Актуально про культуру».


25 грудня 2018

 

Бібліографічний анонс

Відділ наукової інформації та бібліографії репрезентує нове видання – матеріали до біобібліографічного словника.

Детальніше


31 грудня 2018

Шановні працівники культури і мистецтв!

Запрошуємо переглянути черговий випуск дайджесту «Хроніка культурного життя Вінниччини» 

за жовтень 2018 р.

Шановні користувачі! 

Для Вас у відділі краєзнавства Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва надається доступ до оцифрованих текстів газет, що виходили на початку ХХ століття на Поділлі.

Детальніше >>

Шановні читачі! До вашої уваги!

«Читаю сам і раджу Вам!»

Книги, що стали сенсацією.

  10 найкращих книг

Читайте з задоволенням!

Вінницька ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва пропонує для користувачів нову послугу - Буккросинг.

Буккросинг — це вільний рух книг. Якщо Вам сподобалась якась книга, то її можна взяти та прочитати. Але, натомість, Ви повинні обміняти її на свою прочитану, цікаву за змістом книжку.

Перелік заходів у рамках Школи Медіації і Права на 2018 рік

Акція

"Бібліотека - учасникам АТО"

безкоштовний запис до бібліотеки учасників АТО протягом 2017 року з видачею річного читацького квитка


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2018
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше