ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації2 січня 2019

«…Голови гнути я не збирався, бодай що б там не було. За мною стояла Україна, мій пригноблений народ, за честь котрого я мушу обставати до загину», – так говорив про себе Василь Стус, людина, яка завжди йшла шляхом правди і заплатила за це власним життям.

До 81-ї річниці від дня народження письменника відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук пропонує до перегляду книжково-ілюстративну виставку «Ковток води зі Стусових глибин».

 

 

 

 


2 січня 2019 року до дня народження поета, активного учасника правозахисного руху, Героя України, нашого земляка у відділі краєзнавства відкрилась книжково-ілюстративна виставка «Василь Стус – символ нації».  Запрошуємо скористатися інформацією для поповнення знань про непересічну особистість поета-філософа і ще раз перейнятися вірою у свою державу і народ.

Чекаємо на відвідини експозиції!


4 січня 2019

Напередодні святкування Різдвяних свят особливу увагу варто приділити духовній музиці: церковній, богослужебному співу, духовним піснеспівам, колядкам, щедрівкам тощо.

Запрошуємо у відділ мистецтв до перегляду виставки «Духовна музика – світ краси і гармонії».


4 січня 2019

У відділі аграрних наук і виробництва (вул. Соборна, 73, ІV поверх) експонується книжкова виставка «Агропромисловий комплекс: складові та пріоритети сталого розвитку».

Запрошуємо всіх охочих ознайомитися із представленими матеріалами!


6 січня 2019

У відділі краєзнавства експонується книжкова виставка-пам’ять «Степан Руданський: терни долі», присвячена 185-річчю від дня народження нашого видатного земляка.

Степан Васильович Руданський (06.01.1834, с. Хомутинці, нині Калинівського району – 03.05.1873, м. Ялта) – український поет-класик, перекладач, фольклорист, громадський діяч, автор класичних сатир на міжнаціональну та антиімперську тематику, професійний лікар.  На Вінниччині щорічно проводяться заходи з вшанування його пам’яті. 1994 року засновано Всеукраїнську літературну премію ім. Степана Руданського.

Запрошуємо до перегляду.


7 січня 2019

 Шановні користувачі! 

Вітаємо Вас із Католицьким Різдвом, Новим роком та Різдвом Христовим!

Інформуємо про графік роботи бібліотеки на святкові дні: 

24 грудня (понеділок) – з 10.00 до 18.00

 25 грудня (вівторок) –  святковий день

27 грудня (четвер) – санітарний день

28 грудня (п’ятниця) – вихідний день

31 грудня (понеділок) – з 10.00 до 18.00

1 січня (вівторок) – святковий день

6 січня (неділя) – з 10.00 до 17.00

7 січня (понеділок) – святковий день

Адміністрація


8 січня 2019

У відділі аграрних наук і виробництва Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулося чергове засідання клубу «Садівник» за темою «Плодові культури: новітні технології вирощування», яке провела президент клубу Г. Г. Мінова. Приємним сюрпризом для учасників заходу стало привітання з Новим роком та Різдвом Христовим колядками від учениць Дарини та Анни Каленюк. Із цікавою інформацією виступили голова Асоціації «Картопля та овочі Поділля» Ф. Г. Палазюк і садівники-аматори В. Й. Побережнюк, О. А. Бурмістрова, М. Д. Вербицька, І. Є. Ломова, В. В. Кухтіна, Л. І. Кравцова, А. М. Клімьонова. Завідувач відділу В. Я. Середюк ознайомила присутніх з новинками літератури за темою засідання.

Фотоматеріали


9 січня 2019

До 110-ї річниці від дня народження української народної художниці, представниці «народного примітиву», лауреата Національної премії України імені Т. Г. Шевченка Марії Приймаченко у відділі мистецтв експонується виставка-вернісаж «Вільний дух і вільний світ творчості».

Запрошуємо до перегляду.


10 січня 2019

10 січня 2019 року о 16:00 у відділі мистецтв Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться відкриття виставки живопису Наталії Жижко (Дідух) «Краса рідного краю».

На виставці буде представлено понад 15 робіт, написаних у 2017–2018 роках.

Прес-реліз      Фотоматеріали


15 січня 2019

У січні українська спільнота відзначає 81-шу річницю від дня народження Василя Семеновича Стуса — українського поета, дисидента, політв’язня, Героя України. Він залишиться в історії нашої держави не лише як обдарований поет, але й як борець за справедливість та рівність усіх людей.

В. Стус належав до генерації «шістдесятників», яка у 60—70-х роках являла собою внутрішню моральну опозицію до радянського тоталітарного державного режиму.

15 січня 2019 року о 15 годині в рамках Стусівських читань у ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбудеться науково-практична конференція «Світ міниться – і проростає слово». Запрошуємо до участі.

Фотоматеріали


15 січня 2019

15 січня 2019 року о 13:00 вперше у Вінниці відбудеться презентація романів Володимира Яворівського "Автопортрет з уяви" та "В мене вечеряв Ісус" у відділі економіки і новітніх технологій Вінницької ОУНБ ім К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, І поверх).


16 січня 2019

О 15:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться чергове засідання кіноклубу «Х Муза».

У програмі – перегляд та обговорення уривків фільму українського режисера Р. Ширмана «Небезпечно вільна людина» – до 95-річчя від дня народження українського і вірменського кінорежисера, сценариста, художника, народного артиста України, лауреата Державної премії України ім. Т. Шевченка Сергія Параджанова.

Запрошуємо членів клубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно, взяти участь у заході.


16 січня 2019

16 січня о 17.00 в секторі правової інформації (вул. Соборна,70, ІІІ поверх) відбудеться чергове засідання Школи Медіації і Права на тему: «Суд присяжних в Україні».

Вхід вільний


17 січня 2019

17 січня 2019 року о 12:00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) у рамках циклу заходів «У звичаях й традиціях Поділля пізнавай» відбудеться етнодень «Різдвяні дива Поділля. Тульчинщина».

Прес-реліз     Фотоматеріали


21 січня 2019

У відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук експонується виставка «Відпочинок по-європейськи». Представлена література вражає не тільки  мальовничими пейзажами європейських курортів, а й різноманіттям запропонованих послуг для відпочинку і оздоровлення.

Запрошуємо до перегляду.


22 січня 2019

До 100-річчя з часу проголошення Соборності України (22 січня 1919 р.) відділ наукової інформації та бібліографії пропонує користувачам ознайомитися з матеріалами віртуального бібліографічного списку «Соборність України: теза знову актуальна». Здавалося б, віками омріяна соборність остаточно й безповоротно утвердилася на українських землях. Однак нині особливо гостро постає проблема захисту, збереження та зміцнення Соборної України. Сьогодні, коли маємо українські території, непідконтрольні українській владі, День Соборності України – це привід нагадати, що Крим та Донеччина – Україна.


22 січня 2019

22 січня 2019 року об 11:40 у секторі правової інформації (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) Вінницької ОУНБ ім. К.  А. Тімірязєва відбудеться засідання круглого столу «Україна на шляху самоствердження: погляд у минуле та сучасність» до 100-річчя проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР.

Прес-реліз


22 січня 2019

З нагоди святкування Дня Соборності України, який відзначається згідно з Указом Президента України 22 січня, сектор правової інформації запрошує ознайомитись з тематичним переглядом літератури «Акт злуки УНР і ЗУНР – знакова подія української історії».


22 січня 2019

З нагоди святкування Дня Соборності України у відділі краєзнавства організовано книжкову виставку-подію «Величний День Злуки: регіональний аспект».

Запрошуємо до перегляду!


22 січня 2019

«Книгодрукування під час Української революції 1917–1921 рр.» – таку назву має виставка документів, організована у відділі рідкісних і цінних видань.

На експозиції представлено книги та журнали найбільш потужних українських видавництв революційної доби – «Друкар», «Час», «Вік», «Дзвін», «Сяйво», «Криниця», «Вернигора», «Союз» (Харків), «Сіяч» (Черкаси) та інших, а також література, що виходила на теренах Подільського регіону.

Детальніше     Фотоматеріали


22 січня 2019

Підсумком багатовікової боротьби нашого народу за відродження і утвердження національної державності стало об'єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в одну самостійну державу. Акт Злуки було оголошено 22 січня 1919 року у Києві на Софійському майдані. Сто років тому Закарпаття проголосувало за злуку з Україною.
До цієї знаменної дати сектор газетної періодики підготував виставку газетних статей під назвою «Соборна мати Україна: одна на всіх як оберіг».

Запрошуємо всіх охочих до перегляду експозиції!


23 січня 2019

«100 облич Української революції»таку назву має книжково-ілюстративна виставка, яку підготували відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук і сектор журнальної періодики. Експозиція створена з метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності.  

Запрошуємо всіх, хто цікавиться подіями та історичними постатями, пов’язаними із визвольною боротьбою початку XX століття та утвердженням української державності, ознайомитися з представленими документами.


23 січня 2019

У 2019 р. відділом наукової інформації та бібліографії започатковано цикл віртуальної бібліографії «Видатні постаті в історії України», присвячений ювілейним датам славетних українських діячів, що зробили вагомий внесок у розбудову української держави, її культури, літератури, мистецтва. Перший віртуальний бібліографічний список «Богдан Іванович Ханенко – великий український меценат», приурочений до 170-річчя від дня народження українського колекціонера старовини і творів мистецтва, мецената, промисловця.


23 січня 2019

Вам притаманна любов до поезії? Ви прагнете до пізнання світу? Тоді ми чекаємо на зустріч з вами! На базі ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відновлює свою роботу літературно-мистецький проект "ПроЧитання". Тож 23 січня о 18:00 у конференц-залі книгозбірні (вул. Соборна, 73)  відбудеться поетична зустріч «Poetry time». Пропонуємо спілкування з цікавими людьми – шанувальниками літератури, книги, живого слова та театрального мистецтва.


23 січня 2019

О 15:00 у відділі мистецтв (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться чергове засідання кіноклубу «Х Муза».

У програмі – перегляд та обговорення уривків фільму австралійського режисера Пітера Віра «Пікнік біля Висячої скелі», знятого за мотивами однойменного роману Джоан Ліндсі.

Демонстрації фільму відбуваються завдяки Артхаус Трафік за підтримки Посольства Австралії в Україні.

Запрошуємо членів клубу, колег та всіх, хто любить і цікавиться кіно, взяти участь у заході.


24 січня 2019

24 січня 2019 року о 15.00 у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбудеться презентація путівника Олександра Рогового «Шляхами Івана Богуна», присвяченого 400-річчю від дня народження Івана Богуна.

Прес-реліз


27 січня 2019

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Відділ краєзнавства (вул. Соборна, 73, ІV поверх) підготував до цієї дати книжкову виставку-пам’ять «Свіча Голокосту».

Зберігаючи пам’ять про ті трагічні події, ми прагнемо того, щоб світ ніколи більше не допустив повторення цієї жахливої сторінки історії.

Запрошуємо всіх охочих ознайомитися з матеріалами виставки!


29 січня 2019

Крути, 29 січня 1918 року… Символ героїзму та відданості нашого юнацтва і символ національної трагедії та безпечності. 101 рік тому відбувся бій між київськими студентами та більшовиками під Крутами, де полягло в нерівнім бою 300 студентів. Сімдесят років не згадували про подвиг молодих людей, про тих, хто першим згорів на жертовному вогні в ім’я самостійної України. Сьогодні 29 січня, день бою під Крутами, став трагедією української молоді й цілої української спільноти. Герої не вмирають. Вони  живуть у пам’яті та справах наступних поколінь.

До відзначення Дня пам’яті Героїв Крут у секторі журнальної періодики організовано  книжково-ілюстративну виставку «Крути: історія української нескореності».


30 січня 2019

Шановні працівники культури і мистецтв!

Запрошуємо переглянути черговий випуск дайджесту «Хроніка культурного життя Вінниччини» 

за грудень 2018 р.

Шановні користувачі! 

Для Вас у відділі краєзнавства Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва надається доступ до оцифрованих текстів газет, що виходили на початку ХХ століття на Поділлі.

Детальніше >>

Шановні читачі! До вашої уваги!

«Читаю сам і раджу Вам!»

Книги, що стали сенсацією.

  10 найкращих книг

Читайте з задоволенням!

Вінницька ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва пропонує для користувачів нову послугу - Буккросинг.

Буккросинг — це вільний рух книг. Якщо Вам сподобалась якась книга, то її можна взяти та прочитати. Але, натомість, Ви повинні обміняти її на свою прочитану, цікаву за змістом книжку.

Перелік заходів у рамках Школи Медіації і Права на 2018 рік

Акція

"Бібліотека - учасникам АТО"

безкоштовний запис до бібліотеки учасників АТО протягом 2017 року з видачею річного читацького квитка


Архів подій

За року

Подивіться цьогорічні новини за інші місяці:
Січень

Новини за інші роки: 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2019
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше